Лапароскопія (гінекологія) – рятувальний круг пацієнту при вагінальних патологіях

Лапароскопія (гінекологія) – рятувальний круг пацієнту при вагінальних патологіях

Лапароскопія є найбільш складною, але в той же час – безпечною операцією репродуктивних органів жінки. Коли справа доходить до крайніх заходів, найбільш розумним рішенням буде зробити лапароскопію, тобто хірургічне втручання з найменшими наслідками. Так що ж являє собою ця дивовижна операція?

Складність і нюанси операції

Лапароскопія (гінекологія)  виглядає наступним чином: пацієнтці, під загальним наркозом, роблять три надрізи нижньої частини живота, через які вводиться мініатюрна камера і необхідні інструменти, за допомогою яких лікар зможе зробити операцію.

Сенс цієї операції полягає необхідності хірургічного втручання з мінімумом постопераційних наслідків. Закрита операція дозволяє зробити тільки поверхневе втручання, що обходиться без розтину і розрізання плоті пацієнтки, що виключно підходить в разі гінекологічних захворювань.

Проводячи операцію не в спеціалізованих медичних центрах, Ви ризикуєте не тільки втратити гроші за відсутність результату, але і пошкодити своє здоров’я, адже перед операцією необхідно пройти діагностику у лікаря, який зможе сформувати план такого складного заходи і післяопераційної реабілітації.

Лапароскопія як єдине вірне рішення

Єдині центри медичної допомоги здатні створити сприятливу атмосферу для проведення високоточних операцій. Хірурги не вдаватимуться до даного методу до того моменту, коли це дійсно буде необхідно. До позитивних сторін операції можна віднести:

  • Швидкість і легкість проведення операції;
  • Здійснення всіх заходів з видалення шкідливих ділянок без розрізання зайвих ділянок тіла;
  • Мінімальний відсоток спайок і рубців на тілі.

Професійний підхід – секрет успіху

Одним з небагатьох подібних центрів України є клініка “ВінАльфа-Мед”, основу якої складають тільки дипломовані фахівці і високоточне обладнання, здатні призвести вичерпну діагностику Вашого організму. Більш того ендокринологи, кардіологи, гінекологи і хірурги складуть єдину картину стану Вашого організму, що допоможе більш ефективно ліквідувати хвороба, а також скласти план дій на майбутнє.

Повірте, Ви не пошкодуєте!

Ми здатні створити сприятливу атмосферу для здійснення операцій будь-якого типу, в тому числі і лапароскопії. Провідні фахівці займуться виключно Вашим станом, а значить, Вам не варто турбуватися про хід операції.

Відвідайте наш центр один раз і повірте, Ви повернетеся ще раз, так як побачите, чому нас називають медичним центром №1 в Україні.