Гінекологічні захворювання

Жіночий організм, на відміну від чоловічого, має низку особливостей, які виражаються в наявності особливих репродуктивних органів, що мають властивість піддаватися унікальним і дуже агресивним хвороб, лікуванням яких займається розділ медицини – гінекологія, лікування ж забезпечує лікар-гінеколог. Що тягне за собою неправильна робота репродуктивних органів і як з цим боротися, про це далі.

Причини, симптоми і наслідки захворювання

Існує величезна кількість хвороб, що стосуються виключно жіночої частини населення, серед них: полікістоз, спайки на яєчниках, ерозія шийки матки, які в свою чергу сприяють виникненню передчасних пологів, викиднів, безпліддя і навіть раку шийки матки.

Справа в тому, що під час неправильної роботи репродуктивних органів у жінок, може активно проходити процес запалення або зараження матки, народжуючи при цьому все нову, більш страшну недугу. Найголовніше, що дані хвороби не проявляються зовні, а значить, жінка може і не відчувати існуючої і вже бурхливо розвивається хвороби.

Найбільш поширеними симптомами хвороби репродуктивних органів у жінок є:

  • Болі в області тазу;
  • Несподівані кров’яні виділення;
  • Болі статевих органів під час статевого акту.

Такі симптоми вже можуть стати причиною звернення до лікаря, але, по правді кажучи, необхідно регулярно робити щорічну або щомісячну гінекологічну перевірку, яка зможе дати справжню оцінку стану Ваших репродуктивних органів.

Для того щоб запобігти перераховані вище захворювання, необхідно сформувати профілактичний курс лікування, що здатний зробити тільки професійний гінеколог. Спершу необхідно пройти вичерпну діагностику шийки матки, яєчників і області тазу для виявлення проблемних ділянок. Після цього лікар пропише процедури і препарати, які ефективно впораються з рішенням даних проблем.

У клініці “ВінАльфа-Мед” працюють тільки висококваліфіковані гінекологи Вінниці, досвід роботи яких становить не один десяток років. Даний медичний центр практикує такі методи лікування:

  • Глибока діагностика;
  • Ректороманоскопія;
  • Гідропатія;
  • Вагінальні зрошення і тампони.

Звернувшись до даних фахівцям Ви:

  1. Отримайте вичерпну інформацію про стан свого організму;
  2. Позбудетеся від усіх проявів Вашої хвороби;
  3. Повністю продіагностіруете свій організм на наявність сторонніх захворювань.

Не зволікайте, так як час не чекає!

Професійні гінекологи забезпечать Вам належну допомогу на стадії захворювання будь-якої складності. Ми гарантуємо анонімність і індивідуальність в формуванні діагнозу, а також надамо завидну оперативність в наданні допомоги своїм пацієнтам. Ми здійснимо тільки висококваліфіковане лікування – гінекологія розвинена в нашому центрі на вищому рівні.

Звертайтеся прямо зараз і ми відповімо на всі Ваші питання негайно!