м. Вінниця, вул.Театральна, 2

Запис в будь-який з філіалів:

Про нас

Головна мета нашого центру – збереження здоров’я людини.

Не секрет, що здоров’я – це запорука красивого і повноцінного життя! Адже тільки здорова людина може отримувати задоволення від життя, насолоджуватись повною мірою всім, що її оточує і навіть робити наш світ кращим! І коли йдеться про здоров’я відразу постає питання про те, кому можна довірити цей скарб? Звичайно ж фахівцям, лікарям, які націлені тільки на один результат – збереження здоров’я, а в разі наявності хвороби – одужання!

Ваше здоров’я в надійних руках

Спеціально з цією метою був заснований Центр профілактичної медицини “ВінАльфа-Мед”, в якому працюють тільки найкращі фахівці з різних галузей медицини, які абсолютно володіють своїми професійними навичками і готові боротися з будь-якою Вашою недугою! Центр профілактичної медицини “ВінАльфа-Мед”, як швейцарський банк, в якому Ваше Здоров’я оцінюється нами як найдорожча цінність, надійно захищається і оберігається, знаходиться в повній безпеці! “ВінАльфа-Мед” ідеальний медичний центр для тих, хто піклується про своє здоров’я і здоров’я своєї родини. Адже всі фахівці працюють по комплексній системі, яка гарантує не тільки лікування, але і діагностику та профілактику різних захворювань, що забезпечує рішення Ваших проблем зі здоров’ям в межах одного медичного центру.

Готові прийти на допомогу

Фахівці клініки “ВінАльфа-Мед” завжди готові прийти на допомогу своїм пацієнтам, відповісти на всі їхні запитання, розвіяти страхи, побоювання та міфи, які стосуються хвороб, методів діагностики та лікування.

Медичний центр “ВінАльфа-Мед” – це ідеальний варіант для тих, хто піклується про своє здоров’я, хто цінує час і якість, чіткість і надійність.

Основні принципи нашої роботи з Вами.

1. Високі етичні стандарти.

Ми поважаємо Вас. Це не просто медична етика або деонтологія. І Ви – не просто пацієнт, якого ми колись поклялися захищати, і не просто – завжди правий клієнт, що наповнює касу. З цього боку Вас захищає закон. Справа в іншому.

Ви довірили нам своє здоров’я. Ви прийшли саме до нас. І ми повинні і хочемо бути гідними Вашої довіри і вибору.

2. Доказовий рівень медицини.

Ми не пропонуємо Вам ніяких сумнівних і недостовірних методів діагностики або леченія.Еффектівность всіх призначень, які видаються нашими лікарями, доведена науковими дослідженнями. Більше того, деякі з нових зарубіжних технологій, доступниз в нашій клініці сьогодні, були спеціально вивчені на ефективність і безпеку використання при тих захворюваннях, яким вони показані.

3. Об’єктивність діагностики та лікування.

Вам не будуть призначені ті методи лікування і обстеження яких Ви реально не потребуєте. Ми не “розкручуємо” і не “розводимо” своїх пацієнтів на аналізи і ліки. В цьому Ви можете бути впевнені. Всі методи діагностики і терапії, які Вам будуть запропоновані об’єктивно і дійсно показані саме Вам, при Вашій проблемі і при Вашому стані здоров’я.

4. Пріоритет турботи про Ваше здоров’я.

Наша мета завжди одна – зберегти і відновити Ваше здоров’я. Завдання, які Ви ставите перед нами можуть бути різними. Іноді Вам треба розв’язати конкретну проблему, позбавитися від турботи про неї. Іноді – Ви просто приходите, щоб здати аналіз або виконати якусь процедуру. Все це Ви отримаєте. Але ми створені, навчалися і живемо для того, щоб допомагати і піклуватися про Ваше здоров’я. Для нас головне – це, а не якась там конкретна медична послуга, яку Ви можете отримати в нашій клініці. Клініка – це не магазин, що продає ті чи інші методи діагностики та лікування. Ми запропонуємо Вам все, щоб досягти нашої мети. Ми думаємо про Ваше здоров’я.

5. Чесність і відкритість.

Ви завжди зможете отримати повну інформацію про медичні послуги клініки, їх вартість та умови обстеження або лікування. Ми не обіцяємо більше, ніж можемо Вам дати і не даємо вічних або яких-небудь подібних гарантій – це роблять тільки шахраї. Гарантуємо Вам те, що ВИ не залишитесь з невирішеною проблемою. Зробимо все, щоб її вирішити.

ВінАльфа-Мед в цифрах
Коротка статистика нашої роботи в сухих цифрах
0
ЩАСЛИВИХ МАМ
0
СЕРТИФІКАТІВ ЯКОСТІ ТА НАГОРОД
0
ПАЦІЄНТІВ ОБСЛУГОВУЄМО
0
РОКІВ РОБОТИ
0
ЛІКАРСЬКИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ
Наші принципи
Чому варто вибрати нас

Ви отримаєте весь комплекс медичних послуг за 1 візит. Всі види аналізів, консультації вузьких фахівців, оперативне і консервативне лікування в межах нашої клініки.

Ми проводимо лікування відповідно рекомендованим стандартам МОЗ. Ми надаємо фото і відео фіксацію всіх інструментальних досліджень і проведених маніпуляцій (операцій).

Наші лікарі з багаторічним практичним досвідом діагностики і лікування, вже більше 9 років, відновлюють і зберігають Ваше здоров'я. 

Ми робимо все для зручності наших пацієнтів. Наш персонал забезпечить максимальний комфорт, відчуття надійності і захищеності, підлаштовуючись під Ваші звички, потреби і стиль життя.

Ми впроваджуємо унікальні технології в галузі медицини. Устаткування нового покоління дозволяє нам застосовувати інноваційні методи лікування і проводити малотравматичні, безболісні операції.

Ми забезпечуємо доступність своїх послуг надаючи гнучку систему лояльності, знижок і оптимальних за вартістю комплексних програм.

Записатися на прийом


або
ЗАПИСАТИСЯ ЧЕРЕЗ ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Увійти

Страхові компанії партнери
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
12
13
14
15
16
17
18
arx1
Повний перелік
Блог

УЗД ТАЗОСТЕГНОВИХ СУСТАВОВ У ВІННИЦІ УЗД кульшових суглобів – …
Читати далі…

Найбільш поширений тип папіломи, а саме, підошовні бородавки, вражають …
Читати далі…

УЗД дозволяє оцінити: порожнини і капсулу суглоба, сумки суглоба, …
Читати далі…

Існує маса видів шкірних пухирів, які можуть локалізувати практично …
Читати далі…

Найчастіше людина піддається зараженню бородавками в громадських місцях і …
Читати далі…

Дітей, крім нежиті і застуди, часто турбує ще одне …
Читати далі…

Смотреть весь блог