м. Вінниця, вул.Театральна, 2

Запис в будь-який з філіалів:

УЗД вагітних у Вінниці

На сьогоднішній день УЗД вагітних у Вінниці є найбільш ефективним способом вивчення розвитку плода. Цей метод дозволяє лікарю виявити відсутність або наявність вагітності, одержати найбільш повну картину її протікання, кількість плодів (один або кілька), а також можливу патологію розвитку. Ультразвукове дослідження абсолютно безпечно як для малюка, так і для майбутньої матері.

Види УЗД вагітності у Вінниці в центрі “ВінАльфа-Мед”

У медичному центрі «Вінальфа-Мед» ультразвукове обстеження проводиться кваліфікованими лікарями, з великим досвідом і на сучасних сканерах, обладнаних функціями допплерографії, 3D і 4D дослідження.

УЗД вагітності з доплером дозволяє провести дослідження інтенсивності і швидкості кровотоку в судинах матки, пуповини і плода. Це єдиний метод діагностики навіть самих незначних порушень кровопостачання в систему «мати-плацента-плід».

Сучасні УЗД сканери мають величезні можливості для діагностики та візуалізації.

По можливості візуалізації дослідження поділяють на такі види:

  • УЗД 2D – це статичне двомірне чорно-біле зображення дитини, що дає зображення на площині.
  • УЗД 3D — це статичні тривимірні зображення дитини, схожі на фотографії. Зображення об’ємне і кольорове.
  • 4D УЗД – це рухомі зображення дитини в режимі реального часу в форматі 3D.

Різниця між 2Д, 4Д і 3Д УЗД вагітності

4D УЗД дозволяє виводити зображення на екран в режимі реального часу у вигляді тривимірного зображення руху, посмішки малюка. Можливо зафіксувати моменти позіхання або смоктання пальця. При цьому здійснюється запис на CD-диск під час УЗД вагітності (послуга платна). Вартість  – 60 грн.

Увага!

При вагітності УЗД 3D/4D використовується як додатковий метод дослідження, тобто доповнює, але жодним чином не виключає проведення стандартного двовимірного ультразвукового скринінгу, проведеного в пренатальній діагностиці.

Увага!

Зробити відео можливо на будь-якому терміні вагітності, проте тільки в I і II триместрі лікар може отримати повноцінну картинку плоду, коли буде добре видно усю дитину. У 3 триместрі плід вже занадто великий і не поміщається в екран. В цьому періоді можна зробити фото особи дитини. Послуга безкоштовна.

Скільки разів потрібно проходити УЗД плоду вагітним?

Після першого огляду гінекологом та УЗД, що підтверджує наявність вагітності, призначається 3 планових скринінга:

  • перший – з 11 до 13 тижнів;
  • другий – з 18 до 20 тижнів;
  • третій – з 30 до 34 тижня.

Процедура планового УЗД 2D займає від 15 до 20 хвилин, а тривимірного – не менше 50 хвилин.

Якщо на ранньому терміні вагітності лікар діагностує патологію розвитку плода, або у майбутньої матері є скарги (біль внизу живота, кров’янисті виділення і т. і.), то призначаються позапланові УЗД плоду у Вінниці. Вони дозволяють вчасно діагностувати відхилення від нормального протікання вагітності і призначити відповідне лікування.

Яка підготовка потрібна до УЗД вагітності?

Для проходження процедури спеціальної підготовки не потрібно. Єдине, що необхідно – випити невелику кількість води за годину до початку дослідження. Це дозволить лікарю краще розглянути плід.

Як проходить УЗД вагітних у Вінниці в нашій клініці?

Ультразвукове дослідження проводиться в кожному з трьох триместрів вагітності:

  • УЗД вагітних у I триместрі на першому скринінгу проводиться уточнення терміну вагітності, аналіз розвитку плода, локалізації плаценти, оцінка якості і кількості навколоплідної рідини, аналіз ультразвукових маркерів хромосомних аномалій, виключаються грубі вади розвитку внутрішніх органів плоду і загрози переривання вагітності.
  • УЗД вагітних у II триместрі досліджує відповідність розмірів плода терміну гестації, стану плаценти, навколоплідних вод, пуповини, формування внутрішніх органів дитини, а також наявність патологій, які не можна діагностувати на більш ранньому терміні. Визначення статі дитини під час другого ультразвукового скринінгу важливо для прогнозу можливих спадкових хвороб, що передаються виключно по жіночій або чоловічій лінії. Обстеження проводиться трансабдомінальним методом (через передню черевну стінку).
  • УЗД у третьому триместрі ультразвуковая діагностика допоможе лікарю правильно оцінити можливі ризики і ускладнення, які можуть виникнути в пологах, прийняти рішення про спосіб розродження. Під час УЗД вимірюють параметри плода (розміри, розташування у матці), обсяг і якість навколоплідної рідини, стан плаценти, доплер судин матері і плода.

Висока якість і доступна ціни на УЗД вагітних у «ВінАльфа-Мед»?

В клініці “ВінАльфа-Мед” всі медичні обстеження проводяться виключно висококваліфікованими фахівцями, на сучасному та якісному обладнанні. До кожного клієнта у нас індивідуальний підхід. Ви не будете обмежені незручностями і неуважністю до себе.

У нас оптимальні ціни на УЗД вагітних у Вінниці в співвідношенні «ціна – якість». Докладніше вивчити їх ви зможете на нашому сайті.

Дивитись ціни

Для зручності створена система онлайн-запису через сайт, в кожному з філій міста. Залиште свої контактні дані, та спеціаліст центру негайно зателефонує для запису. Вам не доведеться займати і довго чекати своєї черги. Просто приходьте до призначеного часу і спокійно проходите свою процедуру. Ми цінуємо кожну вашу хвилину! Вагітність – це подія для кожної родини. Ми раді бачити Вас на обстеженні з Вашими близькими та рідними.

Ультразвукова діагностика
Шановні відвідувачі!
Прохання записуватися на прийом завчасно, для запобігання скупчення людей у «живій» черзі.
УЗД ВАГІТНИХ з доплером (до 13 тиж.)
Ціни уточнюйте
УЗД ВАГІТНИХ з доплером (14-27 тиж.)
Ціни уточнюйте
УЗД ВАГІТНИХ з доплером (28-40 тиж.)
Ціни уточнюйте
УЗД БАГАТОПЛІДНОЇ ВАГІТНОСТІ з доплером (до 13 тиж.)
Ціни уточнюйте
УЗД БАГАТОПЛІДНОЇ ВАГІТНОСТІ з доплером (14-27 тиж.)
Ціни уточнюйте
УЗД БАГАТОПЛІДНОЇ ВАГІТНОСТІ з доплером (28-40 тиж.)
Ціни уточнюйте
Записатися на прийом


або
ЗАПИСАТИСЯ ЧЕРЕЗ ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Увійти