м. Вінниця, вул.Театральна, 2

Запис в будь-який з філіалів:

Сімейний лікар Вінниця

Сімейний лікар у Вінниці – це фахівець з вищою медичною освітою, який має юридичне право надавати багатопрофільну медико-санітарну допомогу. Він виступає інтегратором оцінки стану здоров’я пацієнтів, яка здійснюється різними фахівцями, бере участь в розробці планів лікувально-оздоровчого характеру, координує їх реалізацію і дає оцінку їх ефективності. Сімейний лікар здійснює корекцію способу життя, є адвокатом і провідником в складній системі охорони здоров’я, медико-санітарного, фармацевтичного і, в певному обсязі, соціального забезпечення. Увага сімейного лікаря направлено практично на все – на стан шкіри і волосся, часті ГРВІ, захворювання вен на ногах, надмірна вага, підвищений артеріальний тиск і т.д.

Уже під час первинного прийому лікар уважно вивчає не тільки історію хвороби, а й історію життя пацієнта і всієї родини в цілому. Сучасне обладнання, яким користується сімейний лікар, дозволяє якісно проводити більшість необхідних діагностичних заходів прямо у нього в кабінеті. У разі необхідності до лікувально-діагностичного та реабілітаційного процесу залучаються лікарі різних вузьких спеціальностей. При цьому сімейний лікар не передає своїх підопічних іншим лікарям, а тільки користується їх послугами, і продовжує весь час вести динамічне спостереження за пацієнтом. Безперервне спостереження за станом здоров’я пацієнта дає можливість виявити захворювання на ранній стадії, що в свою чергу є запорукою ефективного лікування.

Також одним з основних принципів роботи сімейного лікаря є дотримання принципів доказової медицини. Що ж це за медицина? У вузькому сенсі «доказова медицина» – це спосіб (різновид) медичної практики, коли лікар застосовує в процесі діагностики і лікування пацієнта тільки клінічно доведені методи. Таким чином, доказова медицина дозволяє лікувати хворих відповідно до єдиних найбільш ефективними підходами, при цьому, обмінюючись медичною інформацією про пацієнта, лікарі різних медичних установ краще розуміють один одного.

Сімейний лікар, за визначенням своєї спеціальності, орієнтований на довгостроковий контакт з пацієнтом, що автоматично виключає будь-яку одноразову вигоду і вже тим більше недбале ставлення.

У сферу уваги сімейного лікаря входить багато:

  • стан шкіри і волосся;
  • госторота зору;
  • плоскостопість;
  • профілактичний огляд молочних залоз;
  • прихована депресія;
  • часті простудні захворювання;
  • стан вен на ногах;
  • зайва вага;
  • підвищений артеріальний тиск та інші питання.

Але сімейний лікар не може повністю замінити лікарів вузьких спеціальностей. У деяких складних випадках він надає діагностику і первинну допомогу на первинному етапі, і якщо розуміє, що його знань – недостатньо, своєчасно проводить консультації зі своїми колегами .Семейний лікар (доктор) покликаний зібрати всю наявну патологію, оцінити її актуальність, передбачити наявні чинники ризику і розробити індивідуальну тактику лікування і стратегію поведінки. Крім того, сімейний лікар (доктор) точно знає принципові можливості сучасної медичної науки в усіх областях. Доктор (сімейний лікар), а не пацієнт, організовує необхідні консультації інших фахівців, необхідні дослідження і якщо необхідно – госпіталізацію. Іншими словами: професійно адаптує потреби свого пацієнта до ринку медичних послуг, оптимізує діагностичну і лікувальну навантаження.

vovk
Сімейний лікар
Вовк Людмила Володимирівна
1 категорія, стаж роботи -14 років
Вартість прийому:
Первинний
Ціни уточнюйте
Повторний
Ціни уточнюйте
Шановні відвідувачі!
Прохання записуватися на прийом завчасно, для запобігання скупчення людей у «живій» черзі.
Графік роботи:
Пн:
8:00 — 20:00
Вт:
8:00 — 20:00
Ср:
8:00 — 20:00
Чт:
8:00 — 20:00
Пт:
8:00 — 20:00
Сб:
8:00 — 16:00
Нд:
Вихідний
Записатися на прийом


або
ЗАПИСАТИСЯ ЧЕРЕЗ ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Увійти