Кишкова паличка в гінекології – це реально і небезпечно!

Причиною розлади репродуктивних органів можуть стати не тільки зовнішні збудники, а й внутрішні бактерії, кількість яких вводить якийсь дисбаланс. Що являє собою мікрофлора вагіни і як тримати її в нормі, про це далі.

Утворення і наслідки інфекції

В організмі жінки завжди є певна кількість бактерій, які в фіксованому кількості не представляють загрозу, а навіть навпаки, запобігають деякі захворювання і зараження. Але в разі домінування певних бактерій, існує ризик зараження інфекцією, яка переросте в більшу хвороба. Однією з таких бактерій є кишкова паличка (гінекологія), бактерії якої постійно мешкають на виході прямої кишки приблизно близько ануса.

Перевищення норми кількості бактерій кишкової палички тягне за собою порушення стрептококів, стафілококів і уреоплазми. Більш того перевищення кількості бактерій кишкової палички може спровокувати бактеріальний вагіноз, який не можна виявити стандартним вагінальним мазком. В цьому випадку необхідно проходити більш повний і глибокий аналіз, тобто вже лягати в диспансер.

Кишкова паличка – основні етапи лікування

Звичайно ж, всі ці проблеми можна запобігти за допомогою перевірки і діагностики у лікаря-гінеколога. При щорічній або щомісячній перевірці гінеколог проводить аналіз за допомогою разового вагінального мазка, проводиться дослідження мікрофлори вагіни. У разі визначення хоча б натяку на інфекцію буде проведена діагностика всіх репродуктивних органів, матки і тазової області, а також здійснено глибокий аналіз інфекції.

В даному випадку величезною популярністю користуються цілі медичні комплекси, в яких є всі засоби для найбільш швидкого вирішення даних проблем. В Україні лідером серед універсальних клінік є медичний центр «ВінАльфа-Мед», фахівці якого проведуть всі заходи для виявлення і ліквідації інфекції будь-якого типу і складності. Дана клініка радує не тільки якісним персоналом, а й неабияким оснащенням, виробництва Німеччини та Австрії. Професійні лікарі та передова техніка говорять самі за себе, а чисті і комфортні палати дозволять Вам провести час лікування в юті і спокій.

Позбавимо від докучливих проблем

Телефонуйте або пишіть негайно, тому що вже зараз Ви можете піддаватися на величезну небезпеку у вигляді захворювань та інфекцій. Наша політика надає знижки та акції, з допомогою яких можна швидко і легко ознайомитися з усіма послугами, які пропонують наші фахівці.

Звертайтеся і Ви залишитеся задоволені!