Гінекологія. Ерозія шийки матки: профілактика, видалення, поради

Гінекологія. Ерозія шийки матки: профілактика, видалення, поради

Переважна більшість жінок рано чи пізно стикаються з проблемою ерозії шийки матки, при цьому саме 60% хворих навіть не підозрюють про прогресуючу інфекції всередині матки. Давайте визначимо основні симптоми і методи лікування даної хвороби.

Причини пошкодження матки

І так, гінекологічна ерозія являє собою дефект слизової оболонки матки, при якому шийка матки покривається специфічними відростками, здатними принести дискомфорт і неприємні відчуття жінці. Основні симптоми захворювання спливають під час статевого акту і супроводжуються неабиякою кровотечею.

Що стосується наслідків такого пошкодження, то вони незначні, але все ж можуть завдати неприємностей серед них: більш високий ризик зараження інфекцією, що тягне за собою зараження репродукційного органів, прямої кишки і т.д. Також не варто забувати, що уражена шийка матки негативно позначається на процесі вагітності, так як роздратовані ділянки слизової оболонки сприяють утворенню все нових уражених ділянок, а значить, виникає ризик подальших крововиливів.

Ерозія шийки матки – грамотна очищення слизової

Як правило, основними причинами виникнення ерозії в гінекології є пошкодження матки, знижений імунітет або, найчастіше, статеві інфекції у вигляді генітального герпесу або папіломи. Тільки професійний лікар-гінеколог, після ретельного огляду, зможе визначити, на якій стадії захворювання зараз знаходиться пацієнтка. Зафіксувати захворювання не так вже й просто, для цього необхідно провести ряд аналізів і обстежень, з подальшою біопсією. Тільки після цього можна виробити тактику лікування, по якій вже буде проводитися і лікування.

Передова клініка “ВінАльфа-Мед” надає тільки новітнє обладнання і досвідчених гінекологів, для визначення і лікування хвороб будь-якої складності, що стосується і ерозії всіх етапів її розвитку. Наші фахівці проведуть наступні заходи:

  • Проведуть вичерпне обстеження і діагностику;
  • Проаналізують тканину;
  • Сформують курс лікування;
  • Протягом 2-5 днів проведуть повне лікування організму;
  • На Ваш розсуд пропишуть 2-х денний курс реабілітації.

Лікування і профілактика тільки у нас!

Приходячи до нас, Ви не будете збентеженими безглуздими запитаннями і поганим ставленням, а просто розслабитеся і будете отримувати задоволення від роботи наших фахівців, які вже протягом багатьох років мають справу тільки з передової і висококласної технікою. Телефонуйте зараз і вже завтра Ви будете обстежитися в кращому медичному центрі України!