м. Вінниця, вул.Театральна, 2

Запис в будь-який з філіалів:

Хірург Вінниця

Хірургія – це величезна галузь медицини, основним методом лікування в якій є оперативне втручання, або просто – операція. Однак, це визначення не зовсім повне. Багато захворювань в хірургії лікуються і без оперативних втручань, але ними займається саме хірург.

В даний час хірургія включає в себе безліч спеціальних дисциплін, яке є відгалуженнями хірургії. Це такі галузі хірургії, як:

 • Гнійна хірургія – вона займається лікуванням гнійних захворювань м’яких і твердих тканин (флегмони, абсцеси, остеомієліт і т.д.)
 • Абдомінальна хірургія – займається лікуванням захворювань шлунково-кишкового тракту
 • Урологія – займається лікуванням захворювань сечостатевої системи
 • Гінекологія – займається лікуванням захворювань жіночих статевих органів
 • Проктологія – займається лікуванням захворювань прямої і товстої кишки (наприклад, геморой, анальна тріщина, поліпи і т.д.)
 • Мамологія – займається лікуванням захворювань молочної залози
 • Ангіологія і її гілка – флебологія – займаються лікуванням захворювань кровоносних судин (ендатерііт, варикозне розширення вен і т.д.)
 • Дитяча хірургія – займається лікуванням хірургічних захворювань у дітей
 • Онкологія – займається лікуванням пухлин, як доброякісних, так і злоякісних
 • Ортопедія і травматологія – займається лікуванням пошкоджень і патології кісткової системи
 • Нейрохірург – займається хірургічним лікуванням захворювань головного і спинного мозку, а також периферичних нервів
 • Кардіохірургія – займається хірургічним лікуванням вад серця, ішемічної хвороби серця, аритмій і т.д.
 • Щелепно-лицьова хірургія – займається хірургічним лікуванням захворювань порожнини рота
 • Офтальмохірургії – займається хірургічної корекцією зору.

Перераховувати галузі хірургії, напевно, можна довго, причому кожна з них в свою чергу підрозділяється ще на більш специфічні гілки. Такий поділ величезної галузі медицини – хірургії – в даний час зобов’язана бурхливому розвитку всієї медицини і науки взагалі. Сьогоднішній рівень медицини досяг такого положення, що лікар не може осягнути всі галузі навіть однієї сфери медичної науки. І навіть самий хороший хірург не може однаково добре володіти всіма методиками різних галузей хірургії. І це вірно. Кардіохірург повинен займатися тим, що робить прекрасно – оперувати серце. Займатися ж, наприклад, грижами живота, у нього просто немає можливості, та це й не потрібно – цим займається загальний хірург. Займатися гнійним плевритом повинен фахівець з гнійної хірургії, а лікуванням катаракти – офтальмохірург.

Після ретельного обстеження хірург підбере для вас оптимальний метод лікування. Операції за характером і цілям діляться на діагностичні, радикальні і паліативні. Діагностична операція дозволяє хірургу поставити більш точний діагноз. Радикальні хірургічні втручання повністю усувають патологію. Паліативні операції короткочасно полегшують загальний стан пацієнта. Також розрізняють екстрені, термінові і планові операції. Екстрені хірургічні втручання потрібно виконувати негайно, так як є загроза життю хворого. Термінові операції можуть бути відкладені на певний час. Планові оперативні маніпуляції проводяться після ретельного обстеження і підготовки пацієнта.

У сучасній хірургії спостерігається тенденція реконструкції уражених органів або їх заміни на штучні. Також хірургія стала більш малоінвазивної, тобто область втручання в організм стала мінімальна. Виникли лапароскопічна техніка, рентгеноендоваскулярна хірургія та ін. Хірургія тісно пов’язана з багатьма науками, в тому числі з флеболог, урології, гінекології та проктології. Адже позбутися від таких поширених захворювань, як варикозне розширення вен, геморой, ерозія шийки матки, варикоцеле можна тільки хірургічним шляхом.

Хірург
Матяш Володимир Романович
Стаж роботи - 8 років.
Первинний прийом онкохірурга з дерматоскопією
Ціни уточнюйте
Повторний прийом онкохірурга з дерматоскопією
Ціни уточнюйте
Шановні відвідувачі!
Прохання записуватися на прийом завчасно, для запобігання скупчення людей у «живій» черзі.
Записатися на прийом


або
ЗАПИСАТИСЯ ЧЕРЕЗ ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Увійти