Дисбактеріоз (гінекологія) – основна причина більшості критичних захворювань

Як правило, дизбактеріоз відноситься виключно до кишечнику, але, на загальний подив порожнину матки також має свою мікрофлору, що має на увазі специфічне середовище функціонування лактобактерій. Коли їх кількість знижується, створюється сприятливе середовище для утворення запалень і зараження інфекціями. Давайте розглянемо основні причини та ознаки даних захворювань, а також методи їх лікування.

Порушення бактеріального балансу

Як говорилося раніше, дисбактеріоз (гінекологія) може виникати і в порожнині матки, а значить, жінці варто побоюватися зменшення кількості лактобактерій в своєму організмі. Основними ознаками такого захворювання є різкий “рибний” запах з піхви, що супроводжується кислими нотками.

Дисбактеріоз – тільки початок великої кількості інфекцій і запалень, якими займається гінекологія: герпес, ерозія, запалення. Саме порушення лактобактерій – основна причина запалень, а також для утворення інфекцій будь-якого типу, що згодом призведе до важкої вагітності або взагалі до безпліддя, що вкрай небажано.

Гінекологія – герпес ділиться на: перший тип вірусів (ВПГ-1), другий який передається через слину при близькому контакті, третій – викликається тим же вірусом що і вітряна віспа у дітей.

Дисбактеріоз як іменник проблема

Не варто запускати дисбактеріоз, так як варто тільки дати волю маленькому запалення, як тут же почнуться ускладнення, а значить варто в оперативному порядку звернутися до гінеколога. Саме гінеколог може виписати найнеобхідніші і ефективні ліки, здатні не тільки приглушити дисбактеріоз, а й зовсім його ліквідувати, при цьому піднявши імунні і захисні механізми репродуктивних органів. Звернувшись до експерта, Ви:

  • Ліквідовуєте хвороба і її наслідки;
  • Пройдете повну діагностику для визначення інших відхилень;
  • Отримайте повну консультацію про підтримку здоров’я;
  • Підвищите імунітет і захисні властивості організму.

Єдиний центр – єдине рішення!

гінекологи клініки “ВінАльфа-Мед”

Мають за плечима величезний досвід роботи, що дозволяє їм в найкоротші терміни поставити діагноз і розпочати негайному його лікування. Тільки професійний гінеколог здатний дати точну і правдиву діагноз, а значить, не рекомендується перевірятися у сумнівних лікарів, котрі мають навіть належним обладнанням.

В даному медичному центрі створені всі умови для швидкого і ефективного лікування, а значить варто довіритися тутешнім гінекологам і провести кілька корисних годин на благо Вашого організму.

Нормалізуємо баланс

Ми працюємо 24 години на добу 7 днів на тиждень і тільки для Вашого здоров’я. Довіряючи нам, Ви будете впевнені в повній і вичерпної допомоги, а значить, будете задоволені нашою роботою. Телефонуйте і записуйтеся до нас на прийом, ми приймемо Вас без зволікання!