Гінекологія: ендометріоз – захворювання з прихованою загрозою

Гінекологія: ендометріоз – захворювання з прихованою загрозою

Патологічні відхилення спостерігаються у безлічі жінок, особливо репродукційного віку. До таких патологій відносять і ендометріоз, наслідки якого більш серйозні, ніж можуть здатися на перший погляд. Давайте дізнаємося, як пов’язані гінекологія і ендометріоз, а також які існують сучасні методи вирішення даної проблеми.

Причини стільки рідкісного захворювання

За своєю суттю ендометріоз – аномальне розростання внутрішніх стінок матки до межі, через що вона виходить за колишні межі, утворюючи вузли і грудки всередині матки. Таким чином, в піхву, близько яєчників і матки скупчується кров і створюється сприятливе середовище для розвитку будь-якого роду інфекцій.

Більш того одним скупченням крові це не обмежується, так як в процесі прогресування хвороби, відбувається порушення процесу овуляції, що в свою чергу є першим кроком до безпліддя. Саме безпліддя обумовлюється наявністю макрофагів, тобто клітин, здатних поглинати розпалися тканини, в тому числі і сперматозоїди.

Іншими словами, розростання стінок матки – перша ознака серйозних гінекологічних відхилень, які вимагають оперативного хірургічного втручання.

У Вас ендометріоз? Ми допоможемо!

Вищезазначене захворювання виліковне, причому лікується дуже легко і ефективно, правда варто врахувати, на якій саме стадії знаходиться пацієнт. Якщо звернутися до лікаря протягом декількох тижнів або місяців після перших ознак ендометріозу, то можна безболісно видалити вузли і грудки, але якщо тягнути і прийти на прийом через кілька місяців або через рік, то гінеколога буде складно впоратися з величезними наростами в матковій і мочеіспускном каналі . Але, з застосуванням належного обладнання, проблема вирішується.

Ми– перші!

В Україні існують одиниці належних клінік, здатних здійснити лікування ендометріозу на всіх стадіях його розвитку. Медичний центр “ВінАльфа-Мед” відноситься до переліку даних клінік і здатний прийняти, оглянути і вилікувати пацієнта будь-якої форми складності.

Пройшовши високоточну діагностику і аналіз, лікар визначить ступінь прогресу хвороби, після чого візьметься за роботу. Статистика свідчить, що після діагностики у 60% пацієнток виявляється ще маса проблем, які потребують втручання гінеколога.

Якщо у Вас тривала менструація, різкі болі в животі, неприємний дискомфорт під час статевого акту, то негайно приходите до нас, навіть без запису на прийом. Ми оглянемо Вас в екстреному порядку. Не зволікайте, адже кожна хвилина коштує годин і днів проходження реабілітації.