Оперативна гінекологія – крайні заходи гінекологічного лікування

Оперативна гінекологія – крайні заходи гінекологічного лікування

Багато жінок стикаються з гінекологічними  проблемами, більшість яких вирішується за допомогою використання медикаментів, фізіотерапевтичних або масажних процедур, але все ж існує певний відсоток ускладнень, що вимагають хірургічного втручання. Про самих гінекологічних операціях і їх наслідки далі.

Оперативна гінекологія є крайнім рішенням при захворюванні репродуктивних органів

проблемами, більшість яких вирішується за допомогою використання медикаментів, фізіотерапевтичних або масажних процедур, але все ж існує певний відсоток ускладнень, що вимагають хірургічного втручання. Про самих гінекологічних операціях і їх наслідки далі.

Оперативна гінекологія є крайнім вирішу жінки. Справа в тому, що деякі методи традиційної гінекології можуть діяти не зовсім ефективно або бути абсолютно марними. Таким чином, приймається рішення про хірургічне втручання, що супроводжується або корекцією, або видаленням частини або всього органу.

Але, настільки відчайдушне рішення може спричинити за собою і вельми негативні наслідки у вигляді рубців і шрамів, припинення функціонування одного або декількох статевих органів, порушення гормонального балансу, порушення обміну ліпідів, мікроелементів, розладу психо-емоційної сфери. Також не забувайте, що будь-яке хірургічне втручання це підвищена небезпека для життя пацієнта, а значить варто перепробувати всі методи, перед тим як вдатися до операції.

Оперативна гінекологія як винятковий метод лікування

Але, якщо ж все-таки Вам необхідно в найкоротші терміни здійснити операцію, то в цьому випадку варто звернутися до кваліфікованих фахівців, які забезпечать грамотну доопераційну і потім післяопераційну допомогу, які мають тісні професійні контакти зі спеціалізованими медичними центрами, здатними надати всі необхідні умови для проведення належного операційного обслуговування. Дуже важливо в післяопераційному періоді пройти курс реабілітації, який зведе всі післяопераційні наслідки до мінімуму.

Одним з небагатьох медичних центрів України є клініка “ВінАльфа-Мед”, в якій Ви можете отримати кваліфіковану пораду, пройти передопераційне обстеження (УЗД, лабораторне обстеження, ЕКГ, консультацію кардіолога), що зведе до мінімуму небезпеки оперативного лікування, В нашій клініці проводяться малі хірургічні втручання, які не вимагають госпіталізації. У більш складних випадках Вам порекомендують стаціонарні клініки. Лікарі центру мають тісні професійні контакти з провідними гінекологічними клініками України та завжди готові рекомендувати Вам саме ту, де можливо в найкоротші терміни і грамотно провести оперативне лікування. Професійна післяопераційна реабілітація дозволить Вам вже протягом декількох днів повноцінно насолоджуватися життям

Хірургічне втручання без наслідків

Якщо Ви серйозно задумалися про операцію, то звертайтеся тільки до нас, адже ми зможемо надати повний комплекс заходів, спрямованих на збереження Вашого здоров’я і довголіття. Телефонуйте або пишіть прямо зараз, адже Ваше здоров’я не буде Вас чекати! Еніем при захворюванні