Онкологія-гінекологія: універсальний засіб вирішення критичних проблем жінки

Онкологія-гінекологія: універсальний засіб вирішення критичних проблем жінки

Рак матки або яєчників – страшний діагноз для будь-якої жінки, так як має на увазі досконалу загрозу організму. Але, незважаючи на всі результати і прогнози – рак виліковний, шляхом видалення уражених тканин і проведення профілактики. Давайте дізнаємося, чим важлива область онкологія-гінекологія.

Освіта раку, пухлин і методи їх виявлення

Що являє собою рак матки і яєчників? Дане захворювання вражає порожнину матки і її придатки, що провокує їх загнивання і відмирання. Більш того, рак швидко прогресує, що дозволяє поширюватися йому не тільки в області матки, але і вражати кишечник, стравохід, печінку і так далі. В кінцевому підсумку рак здатний запросто вбити людину, якщо належним чином не підійти до вирішення даного питання.

Онкологічні захворювання вимагають негайного втручання лікаря і не тільки гінеколога або хірурга, але і хіміотерапевта, радіолога, онколога і навіть ендокринолога. Крім цього необхідно провести якісну операцію, здатну не тільки ліквідувати причину захворювання, а й організувати всі умови для швидкого відновлення організму.

Спеціаліст області гінекології та онкології проведе вичерпну діагностику та обстеження Вашого організму. Необхідно визначити локалізацію опухли, а також ступінь поширення і диференціювання ракових клітин. Буде проведена комп’ютерна томографія, а також аналіз на крововилив, гематоми і метастази.

У разі раку яєчників досвідчений онколог-радіолог проведе УЗД і МРТ, а також рентгенографію. Обстеження шлунка і кишечника також необхідна процедура, так як необхідно визначити ступінь поширення ракових клітин. У плані операції варто вибрати лапароскопію, яка дозволить здійснити всі заходи без розтину черевної порожнини.

Допоможе тільки універсальний фахівець

Готуватися до операції і проводити післяопераційну реабілітацію варто в спеціальних центрах, так званих медичних центрах, де нададуть всю необхідну допомогу пацієнтові. В Україні серед таких можна виділити клініку “ВінАльфа-Мед”, що володіє тільки передовим обладнанням і кращими фахівцями країни, які зможуть провести високоточну операцію без значних наслідків.

Вилікуємо і підтримаємо всіх пацієнтів

Наші лікарі проведуть операцію будь-якої складності, а обслуговуючий персонал створить всі необхідні умови для Вашого якнайшвидшого одужання. Звертайтеся до нас, тому як рак – дійсно серйозне захворювання, що вимагає негайного втручання! Телефонуйте і записуйтеся на прийом.