Спайки. Гінекологія: причини утворення та ефективне лікування

Спайки. Гінекологія: причини утворення та ефективне лікування

Таке «незначне» явище як спайки труб або яєчників на перший погляд не представляють особливої загрози, так як найчастіше не викликають сильних больових відчуттів і рідко призводять до порушення менструального циклу. Але, давайте подивимося на дане явище з точки зору професійних гінекологів. Що таять в собі ці підступні з’єднання і як позбутися від них в найбільш легкій формі, про це далі.

Спайки як результат нерухомості тіла

Спайки (гінекологія)

утворюються між органами або їх частинами (стінки маткових труб), які тісно стикуються один з одним. Після тривалого часу вони незначно зростаються, утворюючи щось злипання. У період, коли жінка веде неактивний і нерухомий спосіб життя, спайки можуть збільшуватися ще більше, поєднуючи органи між собою. В результаті цього органи вже не будуть мати колишню свободу переміщення, а значить, вони поступово будуть зростатися до моменту повної нерухомості.

Таким чином, жінка буде відчувати тяжкість і дискомфорт, але це тільки вершина айсберга. Насправді, ці сполуки впливають на функціональне і фізичний стан органів малого таза. Значно знижується швидкість руху крові в судинах органів малого таза, що провокує утворення варикозного розширення вен в цій області. Якщо не вжити відповідних заходів, то можна повністю знерухомити органи, що призведе до їх дистрофії і порушення функції.

Спайки яєчників: рішення є

Вони можуть мати як виключно природний (результат запальних процесів), так і штучний (результат оперативних втручань) характер, тому спочатку лікаря варто визначити саму природу прісхожденію даного явища, після чого приступити до лікування. Існує безліч методик лікування спайок, які складаються в прийомі препаратів, процедур місцевого лікування, масажі і фізіотерапевтичних впливах (наприклад опромінення лазером). Останній, до речі, є найбільш сучасним, короткостроковим за часом і ефективним за впливом, а також не шкодить організму.

Клініка “ВінАльфа-Мед” володіє високоякісним сучасним обладнанням і висококваліфікованими фахівцями, які зможуть визначити вираженість проблеми, а також місце розташування спік, після чого пропишуть виключно індивідуальний курс лікування. Провідні гінекологи допоможуть Вам позбутися від почуття дискомфорту, тяжкості і хронічного болю. Більш того, Ви зможете пройти діагностику та аналіз інших органів, що позитивно позначиться на стані Вашого здоров’я.

Лікування без хірургічного втручання

Записуйтеся на прийом до медичного центру “ВінАльфа-Мед” і ми допоможемо Вам у вирішенні Ваших проблем. Пам’ятайте, що Ваша проблема має рішення, а значить звернутися до нас буде дійсно правильним рішенням!