Кольпіт в гінекології: що необхідно знати, щоб вивести раз і назавжди

Кольпіт в гінекології: що необхідно знати, щоб вивести раз і назавжди

Кольпіт – найбільш поширене гінекологічне захворювання жінок, при якому спостерігаються кардинальні зміни мікрофлори піхви. Ми спробуємо навести причини виникнення кольпіту і методику його лікування.

6 причин виникнення захворювання та їх наслідки

Грибкове освіту, втім, як і будь-яке інше захворювання, не може виникнути ні з чого. Якщо глибоко розбиратися з будовою статевих органів, то можна дізнатися, що мікрофлора піхви населена специфічними мікроорганізмами – вагінальними паличками Додерлейна. Дані мікроби перешкоджають зміни кислотності середовища, завдяки чому шкідливі бактерії не можуть розмножуватися і поширюватися.

Найбільш поширеною причиною виникнення даного захворювання є атака сторонньої мікрофлори, яка утворюється під час статевих контактів. Поширеними збудниками є:

  • хламідія;
  • трихомонада;
  • мікоплазма;
  • стрептокок;
  • стафілокок;
  • Гемофільна паличка.

Іншими словами, необхідно весь час підтримувати здорове середовище для домінування паличок Додерлейна, які перешкоджають появі нових бактерій, а внаслідок і захворювань.

Основні методи лікування кольпіту

Кожен пацієнт, побічно або безпосередньо, має справу із захворюваннями, нехай навіть і гінекологічного характеру, знає, що найбільш правильним лікуванням хвороби буде її профілактика. Тому під час щорічної або щомісячної діагностики необхідно виявити кольпіт і сформувати курс його ліквідації.

Гінеколог допоможе ліквідувати бактерії шляхом ультразвукової або хімічної очистки, звичайно ж, в безболісному режимі.

Пам’ятайте: головне вчасно звернутися до гінеколога

Якщо Вас мучить печія або свербіж в області піхви, зверніться в клініку “ВінАльфа-Мед”, фахівці якої вже протягом не одного десятка років займаються ліквідацією захворювань будь-якого типу і будь-якій стадії їх розвитку.

Ви отримаєте кваліфіковану допомогу передових лікарів України, ефективне лікування, а в результаті – здоровий організм, який більше не буде діставати Вас болячками і проблемами.

Профілактика понад усе

Ви отримаєте все, на що сподіваєтеся, і навіть більше. Ми лікуємо тисячі пацієнтів щорічно, до кожного з яких застосовуємо суто індивідуальний підхід. Зателефонуйте нам і запишіться на прийом. Ми обов’язково допоможемо Вам!