Клімакс – гінекологія здатна ефективно вирішити і цю проблему

Клімакс – гінекологія здатна ефективно вирішити і цю проблему

Жінка рано чи пізно повинна зіткнутися з таким явищем, як менопауза, яка переважно настає у віці 50-ти років. Сьогодні Ви дізнаєтеся деякі причини виникнення та методи усунення даної неприємності.

Як виглядає і з чого складається клімакс?

Жіночі яєчники повинні весь час працювати, виділяючи при цьому жіночі статеві гормони – естрогени. Дані гормони чимало важливі для правильної роботи не тільки статевий і репродуктивної системи, але і всього організму в цілому.

Згодом яєчники втрачають форму і зменшують темп роботи, після чого жінка стикається з трьома циклами роботи її статевих органів:

  • Перименопауза – виникає за 4 роки до менопаузи і не закінчується до 12 місяців після закінчення менструацій;
  • Менопауза – грубо кажучи, час останнього повноцінного кровотечі, протягом 12 місяців після якого крововилив припиняється;
  • Постменопауза – процес, що виникає після менопаузи, і триває до кінця життя. Характеризується повною відсутністю виділення яєчниками статевих гормонів, що тягне за собою вкрай згубні наслідки.

Дані процеси формують таке явище, як клімакс в гінекології, про лікування якого ми поговоримо далі.

Основна проблема жіночої гінекології – клімакс

Що стосується лікування клімаксу, то тут необхідно дивитися в корінь проблеми, тобто розглядати захворювання з гормональної точки зору. У віці 45-55 років жінці необхідно постійно поповнювати рівень гормонів, який можна здійснити виключно замісної гормонотерапією.

Даний захід являє собою прийом специфічних препаратів, як за допомогою таблеток, так і за допомогою уколів і мазей. Гормонотерапія може, як назад “включити” яєчники, змусивши їх працювати, так і просто заповнювати кількість необхідних гормонів.

Передове лікування менопаузи і всіх належних наслідків

Клініка “ВінАльфа-Мед” надає гінекологічну допомогу всебічного напрямки і практично будь-якої складності. Тут Вам нададуть передову допомогу, як за допомогою високотехнологічного обладнання, так і з залученням професійних гінекологів.

Ви самі відчуєте прилив здоров’я і енергії в власний організм, адже результат лікування видно вже на наступний день.

Кожен пацієнт для нас, безумовно, подія

Жіночі статеві гормони – найважливіший будівельний матеріал жіночого організму, тому його відсутність тягне за собою вкрай негативні наслідки. Зверніться по допомогу і заповните втрату гормонів вже сьогодні!