Чому гінекологічний огляд необхідно проходити мінімум 1 раз в півроку?

Чому гінекологічний огляд необхідно проходити мінімум 1 раз в півроку?

Профілактичний-гінекологічний огляд – захід, який виключає розвиток хвороб репродуктивних і статевих органів жінки. Ми розглянемо деякі варіанти огляду і їх основні вигоди.

В основі здоров’я – грамотна профілактика

Кожна жінка помічає у себе певні проблеми організму, будь то легке печіння, свербіж або незначні набряки на шкірі. Але, під незначними дефектами можуть ховатися більш значущі проблеми, які знаходяться всього лише на стадії розвитку. Таким чином, перед пацієнткою постає завдання знайти і вирішити проблему ще на стадії зародження хвороби.

Більш того, необхідно подбати про вичерпному огляді, який зможе виявити не тільки захворювання, але і несприятливе середовище для розвитку плода або порушення роботи статевих і репродуктивних органів.

У підсумку, перед жінкою стоїть завдання: знайти кваліфікований центр, здатний включати в себе перераховані вище заходи, при цьому за розумні гроші.

Гінекологічна діагностика в основі здорового тіла

Якісний гінекологічний центр повинен виробляти грамотну діагностику пацієнта. В огляд входить:

  • пальпація;
  • Клінічний аналіз крові і аналіз сечі;
  • біопсія;
  • Мазок піхви.

Кожен з наданих типів обстеження критично важливий, адже дозволяє визначити ту чи іншу хворобу і запобігти її поширенню.

У плані регулярності діагностики гінекологи всього світу твердять, що кожна жінка повинна проходити огляд мінімум 2 рази на рік для виявлення потенційних загроз.

4 вигоди сучасних медичних центрів

Клінічний центр “ВінАльфа-Мед” представляє собою універсальну клініку, в оснащення якої входить:

-Передовий діагностичний центр;
-Оснащена за останнім словом техніки лабораторія;
-Передовий і комфортний стаціонар;
-Кваліфікований персонал і дипломовані гінекологи, онкологи та хірурги.
Тут Ви пройдете найбільш повний і вичерпний курс діагностики та профілактики захворювань, при цьому кожна процедура принесе свій внесок в розвиток Вашого здоров’я.

Не дайте хвороби поширитися

Ми знаходимося в цій сфері вже не один десяток років і розуміємо, що необхідно сучасним пацієнтам для того, щоб вони були здоровими і повними енергії. Зателефонуйте нам і запишіться на прийом, адже з хворобами затягувати не можна.