Клізма в гінекології – обов’язковий захід перед пологами

Клізма в гінекології – обов’язковий захід перед пологами

Клізма – обов’язкова процедура перед пологами, адже саме промивання кишечника сприяє коректним пологів без ускладнень і труднощів. Давайте розберемося в важливості цієї процедури і методи її здійснення.

Проблемні пологи і фактори сприяють їм

Раніше, під час пологів могли виникнути непередбачені проблеми, пов’язані з наявністю калу в кишечнику жінки. Настільки незначний недолік може привести до:

поганий провідності плода під час пологів;
зараження дитини інфекційним захворюванням.
Саме тому під час пологів проводять попереднє очищення кишечника від надлишків харчування.

До завдань гінеколога-акушера входить твір тільки необхідною, безпечної клізми, яка ні в якому разі не зашкодить дитині. Іншими словами, лікар повинен провести всі заходи з очищення кишечника швидко, безболісно і безпечно для майбутньої дитини.

Клізма в гінекології як крайня необхідність

Кожна гінекологічна лікарня повинна мати обладнанням для твору очищення кишечника. До найбільш поширених інструментів можна віднести такі:

З пластмасовим наконечником;
З глибоким кишковим наконечником;
З гумовим наконечником;
Чашка есмарка.
Кожен з методів має свої унікальні властивості, наприклад, глибокий кишковий наконечник дозволяє зробити більш глибоке очищення, а кружка Есмарха дозволяє повністю промити органи від інфекції.

Професійний акушер, в результаті заключного обстеження, призначає необхідний метод промивання, а значить, буде вироблено промивання суто індивідуальне для кожного пацієнта.

Практичне розв’язання безлічі проблем пологів

У медичному центрі “ВінАльфа-Мед” є все необхідне обладнання для твору ефективного промивання кишечника на будь-якій стадії розвитку пологів. Якщо навіть у Вас передчасні пологи – це не проблема, адже сучасне обладнання дозволяє очистити організм від калу повністю і в лічені секунди.

Навіть в разі закрепів кишечник буде повністю очищений і продезінфікований, що підвищить шанси успішних пологів.

Чому саме ми?

Подбайте про свого малюка заздалегідь і уточніть в акушера про очисних заходах. Ми допоможемо Вашій дитині благополучно народитися і розвиватися.