Гінекологія питання і відповіді

Гінекологія: питання і відповіді

Основна група питань, що задаються жінками гінекологам, природно стосується вагітності і всім, що з нею пов’язано.

Як визначити вагітність

Один з найпоширеніших питань: як на ранніх стадіях розпізнати вагітність і чи можна це зробити самостійно?

Основним методом визначення вагітності на ранніх стадіях є аналіз на наявність ХГЛ в сечі або в крові. У домашніх умовах дуже просто перевірити наявність цього гормону в сечі за допомогою аптечних тестів. Правильний результат тест показує, починаючи з 10-го дня. Аналіз крові на ХГЧ можна здати в лабораторії, починаючи з 8-го дня. В цьому і полягає основна відмінність між ними. Точність ж у них однакова – близько 99%.

Найбільш досконалим методом є УЗД. Звернувшисьв клініку «ВінАльфа-мед» ви отримаєте найточнішу інформацію, тим більше що після позитивної індикації тесту спостерігатися у гінеколога все одно необхідно.

Методи нетрадиційної контрацепції

Ще один поширений питання пов’язане з календарним і іншими «народними» методами контрацепції.

Відповідь на всі ці питання тільки такий – жоден з цих методів не дає гарантії. Можна завагітніти і звіряючись з менструальним циклом, і практикуючи переривання статевого акту, і навіть без проведення повноцінного статевого акту.

Симптоми після екстреної контрацепції

Досить часто у жінок виникають питання з приводу виникнення незвичайних симптомів, які проявляються після застосування препаратів для екстреної контрацепції. Симптоми можуть проявлятися у вигляді:

• болів внизу живота

• свербіння в області статевих органів

• кров’яних виділень

• порушення менструального циклу.

Головне питання – чи нормально це, і в яких випадках необхідно звернення до лікаря?

Об’єднуючий відповідь на це питання – так, це може бути нормальною реакцією організму на прийом таких препаратів. Однак така симптоматика зазвичай буває короткочасною і не тривати більше 10 днів. Якщо цей термін перевищено, негайне звернення до лікаря обов’язково. Крім того, симптоми відмінні від тих, які нагадують менструацію, такі як свербіж, не пов’язані із застосуванням екстреної контрацепції.

Щоб не губитися в здогадах, краще задавайте свої питання досвідченим гінекологам на прийомі в клініці «ВінАльфа-мед» і тоді відповіді на них будуть найточнішими і вичерпними.