Хороша гінекологія – запорука щасливого материнства

Хороша гінекологія – запорука щасливого материнства

завдання гінекології

 

Найбільше щастя для жінки – це щастя бути матір’ю. Народження дитини – найважливіший момент в її житті. Але саме народження – вже останній акорд в тривалому процесі, який передує цій чудовій події. Перед тим як зробити зачаття, до нього потрібно ретельно підготуватися. Перевірити готовність організму до запліднення і підтримувати його протягом всього терміну вагітності. Для цього необхідно звернутися в найкращу клініку. Прекрасним вибором буде «ВинАльфа-мед».

Методи діагностики

У нас є всі умови для дуже точної діагностики будь-яких можливих порушень в жіночому організмі. Є прекрасні умови для проведення УЗД . На відміну від поширеного рентгена, в процесі УЗД не відбувається опромінення. Тому в разі необхідності проводити його можна як завгодно часто. Устаткування для проведення відеокольпоскопії дає дуже точні результати і доставляє пацієнткам мінімум незручностей. У поєднанні з аналізами по крові і зішкріб складається найповніша картина стану організму. Виявляються всі, як інфекційні, так і неінфекційні захворювання. Відповідно до результатів обстеження найдосвідченіші фахівці призначать найбільш ефективні способи лікування.

 

способи лікування

Основними напрямками у нас є медикаментозне лікування, фітотерапія, фізіотерапія і мала хірургія.

консервативна гінекологія

До медикаментозного лікування відносяться:

• препарати для перорального застосування

• крапельниці

• внутрішньоматкові уколи

• ванночки.

Мала хірургія включає в себе:

• діатермокоагуляція шийки матки

• розтин кіст шийки матки

• видалення кондилом і папілом

Такі операції проводяться малотравматичним методом за допомогою сучасного високочастотного електроножа. Однією з його позитивних особливостей є те, що видаляються об’єкти не знищуються і згодом можуть бути додатково досліджені.

Крім цього, в клініці «ВінАльфа-мед» створені прекрасні умови для обстеження і лікування пацієнтів. Для цього є всі і кращі спеціалісти Вінниці, і найдосконаліше обладнання, і чудово оснащені кабінети. Весь процес від першого звернення до повного одужання і довгоочікуваних пологів проходить в обстановці комфорту і доброзичливості.