Хірургічна гінекологія – якщо ліки безсилі

Хірургічна гінекологія – якщо ліки безсилі

У випадках, коли консервативна медицина не дає бажаних результатів, доводиться вдаватися до хірургічного втручання.

Серйозні операції проводяться з метою відновити можливість зачати, виносити і народити здорову дитину, запобігти розвитку онкологічних захворювань. У клініці «ВінАльфа-мед» проводяться в основному амбулаторні хірургічні операції, такі як:

• діатермокоагуляція шийки матки

• розтин кісти шийки матки

• видалення папілом і невусів (родимок)

диатермокоагуляция

Диатермокоагуляция є одним з найбільш поширених методів лікування ерозії шийки матки і деяких інших захворювань. До того ж він ще й один з найбільш недорогих. Суть цього методу полягає у впливі на ерозію електричним струмом, внаслідок такого припікання відбувається відторгнення уражених тканин.

Розтин кісти шийки матки

 

Кіста шийки матки, це гінекологічне захворювання, яке зустрічається, на жаль, досить часто. Розвивається воно на тлі порушень гормонального фону або запальних процесів.

Причиною виникнення кісти є закупорка залоз шийки матки. В цілому, вони не загрожують здоров’ю жінки, проте більшість фахівців дотримуються думки, що їх краще розкривати. Причиною цього є те, що нерідко у великих кістах починаються гнійні процеси. Це досить проста, абсолютно безпечна, але дуже потрібна процедура.

Кіста шийки матки найчастіше видаляється за допомогою розтину або, іншими словами, дренування. Проводиться така процедура не раніше ніж через три дні після менструації. Після розтину кісти зазвичай не буває ніяких ускладнень. Можуть тільки турбувати слабкі болі ниючого характеру внизу живота, тому пацієнтка не залишається в стаціонарі. Все подальше відновлення обмежується, як правило, застосуванням загоюють свічок.

Видалення папілом і невусів

Папіломи є невеликого розміру вирости, які з’являються як на тілі, так і на статевих органах. Для видалення папілом і невусів в клініці «ВінАльфа-мед» використовується сучасний високочастотний електронож.

При виявленні подібних захворювань сміливо звертайтеся до наших фахівців, і ви завжди отримаєте кваліфіковану допомогу.