Гінекологія: опущення матки як провісник гінекологічних хвороб

Гінекологія: опущення матки як провісник гінекологічних хвороб

Багато жінок, старше 40-ка років, стикаються з гінекологічними проблемами, що призводить не настільки до дискомфорту, як наближає вельми серйозні її відхилення. Про причини, наслідки та лікуванні даної хвороби далі.

Провокування відхилення органу

Опущення матки спостерігається в жінок похилого віку, але також може стосуватися і щодо молодих дівчат 25-35 річного віку. Справа в тому, що сполучні тканини утроба можуть бути не зовсім еластичними і міцними, через що виникає дисплазія сполучних тканин цьому можуть сприяти:

  • Підняття тягарів понад 5 кг;
  • Стрімкі пологи;
  • Хронічні закрепи.

Не забувайте також, що дисплазія носить і спадковий характер, а значить, варто навіть в профілактичної формі перевіритись

у гінеколога на наявність відхилень.

Опущення матки може привести до її випадання, що, в свою чергу, провокує пролапс, тобто випинання органу через піхву. У цьому випадку необхідно негайно (!) Звернутися до гінеколога, який повинен призначити хірургічне втручання.

Підтримка матки після операції

На ранніх стадіях опущення матки не є загрозою, тому після огляду гінеколога і уролога Вам просто пропишуть деякі процедури або препарати для зміцнення маткових тканин, після чого Ви зможете бути впевнені в правильній орієнтації утеруса у Вашому організмі. Якщо ж проблема зайшла занадто далеко, тоді необхідно обов’язково робити операцію із застосуванням новітніх технологій акушерства і гінекології.

Медичний центр “ВінАльфа-Мед” надає новітнє гінекологічне обладнання та висококваліфікованих гінекологів, які зможуть дати найбільш вичерпну і правильний діагноз Вашої хвороби. Плюс до цього, вони зроблять все для того, щоб минути хірургічне втручання і зробити все найбільш легше і комфортніше.

Розроблено унікальні методики лікування, а багаторічний досвід наших співробітників формує тільки висококласне лікування за прийнятну ціну. Крім того, гінекологи зможуть проконсультувати Вас в більш серйозних і необхідних питаннях, пов’язаних зі станом Вашого організму.

Гарантуємо надійність і довговічність!

Звертайтеся до нас за телефоном або заповніть електронну форму на сайті. Не зволікайте, адже здоров’я це найдорожче багатство, яким ми володіємо, а значить, про нього варто дбати ретельно і оперативно.

Телефонуйте прямо зараз, адже здоров’я Вас чекати не буде!