Гінекологія: міома. Міфи і факти про наболілу проблему

Гінекологія: міома. Міфи і факти про наболілу проблему

В плані гінекології, навіть доброякісні опухли, можуть надавати величезні проблеми, пов’язані з неправильним розвитком матки і сечових органів. Однією з найбільш поширених пухлин, з якими пов’язана гінекологія – міома, яка раптово виникає і може так само раптово зникнути, не зашкодивши жінці. Як визначити у себе міому і безболісно позбутися від неї, про це далі.

М’язові згустки, яких бути не повинно

Міома виникає в результаті спонтанного ділення клітин, в результаті чого в матці з’являється пухлина у вигляді м’язового згустку. Дана пухлина не завжди може виявитися, якщо Ви не збираєтеся народжувати, але вона безумовно доставить проблеми для вагітної або жінки похилого віку. Найбільший ризик утворення опухли у віці 25-50 років, причому 20% хворих дівчат спостерігаються у віці 30 років. Дане явище супроводжується болями в нижній частині живота, постійним крововиливом, запорами і т.д.

Наслідки міоми не фатальні, але все ж досить неприємні і проблемні:

  • Анемія через постійне крововиливи;
  • Порушене сечовипускання і постійні запори;
  • Перекручення “ніжки” придатків матки і подальше її відмирання;
  • Значні проблеми при пологах.

І це ще не весь букет проблем, пов’язаних з даною аномалією. При збільшенні положення і її розвитку, можна геть втратити матки і її придатків, так як пухлина може вирости до великих розмірів, при яких її буде дуже важко видалити.

Усунення міоми за допомогою препаратів

Запобігання даної аномалії починається з щорічної перевірки у гінеколога, яка виражається в вичерпної діагностики та аналізі стану матки. В цьому випадку можна помітити розвиток опухли ще на етапі зачаття, в результаті чого, за допомогою медичних препаратів, припинити її зростання і просто знищити відросток. Якщо ж справа дійшла занадто далеко, то необхідно провести операцію, найбільш щадна з яких – міомоектонія, що виражається в декількох проколи м’язового наросту з подальшим його видаленням.

Медичний центр “ВінАльфа-Мед” володіє передовими гінекологами і акушерами України та зарубіжжя, а також надає новітнє діагностичне обладнання, за допомогою якого проводяться складні внутрішньовагінальні операції. Фахівці клініки “ВінАльфа-Мед” проведуть міомоекстомію, лапароскопію, а також гистероскопию, тобто всі процедури і заходи для запобігання та ліквідації міоми.

Лікуємо без хірургічного втручання!

Записуйтеся на регулярну діагностику, адже краще запобігти хворобі, ніж її лікувати, а значить, варто задуматися про відвідини гінеколога. Телефонуйте і пишіть нам, і ми допоможемо Вам подолати будь-які труднощі в вкрай стислі терміни!