Гінекологічні грибкові захворювання як причина зараження інфекцією і розвитку безпліддя

Гінекологічні грибкові захворювання як причина зараження інфекцією і розвитку безпліддя

Слизова оболонка статевої системи має властивість піддаватися впливу різного роду інфекцій, в тому числі і грибкових захворювань. Гінекологія включає в себе заходи по лікуванню органів від інфекції і відновлення нормального бактеріального балансу.

Чи не небезпечний, на перший погляд, збудник

По суті, слизова оболонка містить величезну кількість бактерій, в тому числі і дріжджовий грибок, які в нормальному стані не можуть завдати шкоди органам малого таза. Але, в разі дисбалансу, деякі бактерії можуть домінувати, в результаті чого підвищується кислотність середовища, що сприяє поширенню бактерій по стінках вагіни, матки і навіть кишечника.

В першу чергу інфекція здатна спровокувати розвиток:

Більш того не можна забувати, що саме грибок є першопричиною появи ерозії матки, а значить до його ліквідації необхідно поставитися з особливою ретельністю, так як ерозія шийки в 57% призводить до безпліддя у жінок.

Дріжджовий грибок в гінекології

Перше, на що необхідно звернути пильну увагу – симптоми зараження, які виражаються в наступному:

  • Сверблячка і печіння в області вагіни;
  • Рясні сирні виділення, що відрізняються неприємним запахом;
  • Гострі болі в області нижньої частини живота.
    У разі виявлення подібних симптомів необхідно негайного порядку звернутися до гінеколога, який зробить детальний аналіз Вашого стану, проведе дослідження виділень і, в кінцевому підсумку, сформує курс лікування і терапії із застосуванням спеціалізованих препаратів і заходів по ліквідації шкідливих бактерій

Де вилікує грибкові захворювання в Україні?

Найбільш вичерпний курс лікування грибкової інфекції в Україні можна пройти в клініці “ВінАльфа-Мед”, яка відрізняється наявністю дійсно професійних гінекологів і акушерів. Тут також присутні унікальні диспансери, в яких Ви отримаєте тільки найефективнішу допомогу у вирішенні Ваших проблем.

Пам’ятайте, що тільки своєчасне звернення до гінеколога зможе сприяти лікуванню хвороби, а значить зволікати не варто.

Допоможемо позбутися інфекції раз і назавжди!

Зателефонуйте прямо зараз і зв’яжіться з нашим консультантом. Запишіться на прийом, і ми допоможемо Вам знову знайти свободу!