Гіпертонічна хвороба: симптоми, стадії, класифікація

Гіпертонічна хвороба: симптоми, стадії, класифікація

Артеріальний тиск може стати причиною не тільки непритомності і короткочасних отдишек, а й основою для розвитку гіпертонічної хвороби, лікування якої не можна назвати швидким і дешевим. Давайте розглянемо основні причини виникнення та наслідки ГБ.

Легка задишка і поколювання – причини походу до лікаря

Класифікація гіпертонічної хвороби:

  • Недомагання;
  • Легка віддишка;
  • Біль в районі нирок;
  • Поколювання в районісерця.

В процесі розвитку ГБ хворий вже не може проходити тривалий відстань, піднімати тяжкості і т.д. Погіршення стану сприяють куріння, алкоголь, ожиріння, відсутність фізичних навантажень і погане емоційний стан.

Лікування гіпертонічної хвороби, класифікація якої ділиться на стадії розвитку, не можна назвати швидким або легким, зовсім навпаки. Для того щоб позбутися від симптомів і наслідків гіпертонії, необхідно проходити багаторічні курси терапії, при цьому дотримуючись найсуворішої дієти і беручи суто спеціалізовані препарати.

Стадії гіпертонічної хвороби:

І ст. періодичні підйоми артеріального тиску;

ІІ ст. підвищений артеріальний тиск;

ІІІ ст. різке зниження артеріального тиску, яке веде за собою наслідки інфаркту міокарда та мозкових інсультах.

Правильне лікування гіпертонічної хвороби

Запобігти гіпертонію допоможе курс профілактичної терапії, що сприяє розширенню судин, виведенню токсинів з організму, тренуванні нирок, а також здатний привести в тонус серце, легені та печінку. Спеціалізовані медичні центри володіють всім необхідним обладнанням для вирішення цих завдань.

В результаті Ви отримаєте не тільки здоровий і стійкий організм, але і впевненість в завтрашньому дні, адже тепер Ви будете дихати на повні груди.

Отримайте ефективну допомогу і лікування

Передовий їукраїнський медичний центр

“ВінАльфа-Мед” може похвалитися медичним оснащенням за останнім словом техніки. Тут присутні кардіостимулятори, штучні озонатори, обладнання для зміцнення і шунтування судин, а також техніка для тонізації і збагачення нирок, печінки і легенів.

Ви отримаєте тільки кваліфіковану допомогу, так як за всім цим стоять професійні кардіологи і привітний персонал. Пам’ятайте, що саме в клініці “ВінАльфа-Мед” Вам буде надана першорядна допомогу і виписаний суто індивідуальний курс терапії і профілактики.

Отримайте свій відсоток здоров’я!

Ми лікуємо і запобігаємо хвороби будь-якого ступеня тяжкості і будь-якого етапу розвитку. Зателефонуйте сьогодні і запишіться на прийом та безкоштовну діагностику. Ми чекаємо саме Вас!