Гіпертонічна хвороба: симптоми, стадії, класифікація

Гіпертонічна хвороба: симптоми, стадії, класифікація

Артеріальний тиск може стати причиною не тільки непритомності і короткочасних отдишек, а й основою для розвитку гіпертонічної хвороби, лікування якої не можна назвати швидким і дешевим. Давайте розглянемо основні причини виникнення та наслідки ГБ.

Легка задишка і поколювання – причини походу до лікаря

Класифікація гіпертонічної хвороби:

  • Недомагання;
  • Легка віддишка;
  • Біль в районі нирок;
  • Поколювання в районісерця.

В процесі розвитку ГБ хворий вже не може проходити тривалий відстань, піднімати тяжкості і т.д. Погіршення стану сприяють куріння, алкоголь, ожиріння, відсутність фізичних навантажень і погане емоційний стан.

Лікування гіпертонічної хвороби, класифікація якої ділиться на стадії розвитку, не можна назвати швидким або легким, зовсім навпаки. Для того щоб позбутися від симптомів і наслідків гіпертонії, необхідно проходити багаторічні курси терапії, при цьому дотримуючись найсуворішої дієти і беручи суто спеціалізовані препарати.

Стадії гіпертонічної хвороби:

І ст. періодичні підйоми артеріального тиску;

ІІ ст. підвищений артеріальний тиск;

ІІІ ст. різке зниження артеріального тиску, яке веде за собою наслідки інфаркту міокарда та мозкових інсультах.

Правильне лікування медичний центр

“ВінАльфа-Мед” може похвалитися медичним оснащенням за останнім словом техніки. Тут присутні кардіостимулятори, штучні озонатори, обладнання для зміцнення і шунтування судин, а також техніка для тонізації і збагачення нирок, печінки і легенів.

Ви отримаєте тільки кваліфіковану допомогу, так як за всім цим стоять професійні кардіологи і привітний персонал. Пам’ятайте, що саме в клініці “ВінАльфа-Мед” Вам буде надана першорядна допомогу і виписаний суто індивідуальний курс терапії і профілактики.

Отримайте свій відсоток здоров’я!

Ми лікуємо і запобігаємо хвороби будь-якого ступеня тяжкості і будь-якого етапу розвитку. Зателефонуйте сьогодні і запишіться на прийом та безкоштовну діагностику. Ми чекаємо саме Вас!