Дитяча гінекологія: починати необхідно вже прямо зараз!

Дитяча гінекологія: починати необхідно вже прямо зараз!

Кожна жінка рано чи пізно повинна пройти гінекологічне медичне обстеження, але не кожна знає, в який саме період настає ця потреба. Як визначити час першого відвідування гінеколога і що може цьому посприяти, про це далі.

Прихована гінекологічна загроза

Мало хто знає, але у 25% неповнолітніх дівчат вже присутні аномалії і вроджені дефекти статевих органів, які вимагають негайного втручання лікаря.

Більш того, симптоми, які виникають в процесі прогресування хвороби, списуються на зовсім інші болячки і в підсумку лікуються неналежно. До переліку найбільш поширених в гинекологии дитячих захворювань можна віднести:

  • Кісти яєчників;
  • Запалення слизової;
  • Недорозвинення піхви і матки;
  • Вроджені опухли;
  • Зрощення статевих губ.

Таким чином, хвороба буде тільки розвиватися, а батьки і навіть не звернуть увагу, що всі проблеми замикаються саме на гінекологічної складової.

Підліткова гінекологія як обов’язкова частина обстеження

Що ж робити в даній ситуації? В першу чергу необхідно записатися на прийом до лікаря гінеколога. Чи не на огляд або діагностику, а саме на прийом. В усній формі фахівець розповість про основні симптоми гінекологічних хвороб, про метод з рішення, а також про мінімальний вік, з якого необхідно починати регулярні відвідування гінеколога.

До симптомів, до речі, можна віднести: свербіж і печіння під час сечовипускання, почервоніння шкіри, пахові грижі, гострі болі в животі і т.д. Іншими словами не варто забувати, що дівчатка мають ті ж статевими органами, що і дорослі жінки, а значить, їх також можуть стосуватися дорослі проблеми.

Головне розумний підхід до вирішення проблеми

Вінницький медичний центр “ВінАльфа-Мед” володіє професійною командою фахівців, здатних проінформувати батьків про статевому дозріванні їх дитини. Не варто думати, що якщо Ваша дочка неповнолітня, то у неї немає статевого життя, це твердження виключно невірне.

Задумайтесь про відвідини лікаря вже сьогодні, адже ніхто не може сказати напевно, які проблеми можуть спіткати Ваше чадо вже завтра.

Надаємо допомогу всім віковим категоріям

Ми чекаємо Вас в нашому медичному центрі. Телефонуйте і записуйтеся на прийом прямо зараз!