Акушерство і гінекологія – два кити сучасної «жіночої» медицини

Акушерство і гінекологія – два кити сучасної «жіночої» медицини

Акушерство і гінекологія завжди доповнювали один одного, так як обидві ці області безпосередньо пов’язані зі статевими і репродуктивними органами жінки. Ми спробуємо визначити основні відмінності і схожість цих двох областей.

Складність складання діагнозу

Більшість сучасних медичних центрів і клінік не можуть надати комплексне гінекологічне лікування, що включає в себе огляд акушера, гінеколога та інших супутніх фахівців. Таким чином, жінці необхідно долати вельми складні перешкоди в прагненні здійснити благополучні пологи.

В цьому випадку і гінеколог, і акушер повинні діяти спільно, поступово виробляючи курс терапії і профілактики пацієнта.

Справа в тому, що без належного акушерського і гінекологічного обстеження не можна бути 100% -во впевненим в тому, що вагітність пройде дійсно нормально. Тільки професійний гінеколог може зробити дійсну оцінку стану жіночого організму. В його обов’язки також входять консультації та поради з приводу початку вагітності, її ведення, а також, безпосередньо, самих пологів.

Ефективність акушерства і гінекології

Єдиним дійсно вірним рішенням у даній ситуації буде звернутися в спеціалізовані клініки, які поєднують акушерство і гінекологію в один комплекс. Такий підхід дозволяє вбити відразу двох зайців: проходити належне гінекологічне обстеження і консультуватися в акушера.

І навіть більше. Після пологів кожна жінка хоче знати все чи пройшло нормально, чи здоровий її організм, не пошкодилися чи органи або зв’язки. В цьому випадку гінеколог-акушер проведе діагностику органів і зробить відповідні висновки.

Тільки комплексний підхід

Фахівці Вінницької клініки “ВінАльфа-Мед” вже протягом 6-ти років працюють зі своїми пацієнтками тільки в комплексному режимі, піклуючись про комфорт своїх клієнтів. Тут Ви отримаєте дійсно ретельну увагу до Вашої проблеми, що негайно позначиться на стані Вашого здоров’я.

Більш того, в клініці “ВінАльфа-Мед” Ви дізнаєтеся багато нової інформації про процес ведення вагітності та сприятливих пологах.

Подумайте про головне!

Якщо Ви замислюєтеся про благополучних пологах, то варто звернутися в нашу клініку, адже ми пропонуємо унікальні, комплексні рішення, що дозволяють Вам відчувати себе в безпеці і комфорті. Телефонуйте прямо зараз і ми відповімо на всі Ваші запитання.