Эндокринная гинекология как решение специфических проблем

Ендокринна гінекологія як рішення специфічних проблем

Переважна більшість проблем пов’язаних з жіночим здоров’ям мають пряме відношення до порушення гормонального статусу організму, тому за багато років створилася певна галузь медицини, яка називається ендокринна гінекологія. Що являє собою гінекологія ендокринна і які питання вона може вирішити, про це далі.

Злиття двох стихій

Розділ медицини ендокринологія займається в першу чергу гормональними порушеннями, які відбуваються в організмі жінки. Дані відхилення можуть провокувати збої в процесі овуляції, порушення менструальної функції, остеопороз, а також привести до ендокринної безплідності, що вже означає величезні проблеми для жінок, бажаючих в майбутньому завагітніти.

Необхідно також подумати і про неправильний розвиток репродуктивних органів, які без належного лікування можуть не тільки знизити всі свої основні функції, але і зовсім їх втратити, тим самим створюючи катастрофічні наслідки для організму свого господаря.

Вузькопрофільні рішення безлічі проблем

Так як даний розділ медицини прямо пов’язаний з гінекологією, то і з’явилася галузь гінекологія ендокринна, фахівці якої займаються профілактикою і наслідками порушень, що впливають на статеві і репродуктивні органи жінки.

Створивши настільки вузькоспеціалізовану область, гінекологи змогли домогтися більшої уваги до даної проблеми, так як звичайний ендокринолог не завжди може дати ділову пораду з приводу гормональної недостатності кається репродуктивних органів жінки. Крім цього ендокринолог-гінеколог здатний створити комбінований курс лікування застосовуючи інструменти гінекології та ендокринології, що подвійно ефективніше для лікування.

іинекологія — ендокринологія. Швидко і безболісно повернемо баланс

Медичний центр “ВінАльфа-Мед” може надати кваліфікованих фахівців, які займаються саме таким комбінованим лікуванням. У нас Ви пройдете наступні аналізи:

  • Клінічний і біохімічний аналізи крові;
  • Аналіз крові на гормони;
  • Аналіз на властивості згортання крові;
  • Цитологічне і бактеріологічне дослідження клітинного складу піхви;
  • Обстеження цервікального каналу і шийки матки.
    Після проведення всіх вичерпних аналізів Вам буде прописаний курс обстеження і лікування, після якого Ви будете повністю здорові і повні життєвої енергії.

Зателефонуйте прямо зараз і ми зможемо сформувати Ваш індивідуальний курс лікування. Не зволікайте, адже дисбаланс недолік гормонів необхідно коригувати! Звертайтеся і ми допоможемо!