Бородавки в паху: не тільки дискомфорт, але й відчутні неприємності

Бородавки в паху: не тільки дискомфорт, але й відчутні неприємності

Генітальні бородавки є найбільш неприємним явищем серед наростів всіх типів і класифікацій. Це викликано локалізацією пухирів, які заважають повноцінно пересуватися або вести інтимне життя. Ми допоможемо розібратися в даній проблемі, яка виникає у 47% населення.

Причини виникнення генітальних папілом

Причини виникнення бородавки на пенісі дійсно дуже прості:

Безладні статеві зв’язки;
Мікротравми геніталій;
Неправильне зміст гігієни;
Зараження крові.
Статеві бородавки мають унікальні властивості і характеристиками, завдяки чому від них не так просто позбутися. Справа в тому, що геніталії є виключно чутливим органом людини, а значить, застосуванні хімічних реагентів вкрай не рекомендується.

Таким чином, уражений бородавки на лобку людина не має вибору крім як піти до лікаря, отримати консультацію та направлення на лікування.

Лікування бородавок на лобку і пенісі

У разі бородавок на лобку допоможе тільки кваліфікований дерматолог, в завдання якого входить аналіз, діагностика та дослідження наростів. Після знайомства з шкірою лікар випише курс терапії, що складається з двох етапів:

Видалення пухирів: застосовується передове лазерне, електричне та механічне обладнання;
Очищення крові від інфекції: вводяться антисептики для ліквідації бактерій.
Дані заходи допоможуть хворому швидше стати на ноги і запобігти повторній появі наростів і бляшок.

В результаті Ви отримаєте здорову і чисту шкіру, а також спокій і впевненість у собі.

Локалізована допомогу в Україні

Шукаючи кращий дерматологічний центр в Україні, Ви в будь-якому випадку натрапите на Вінницьку клініку “ВінАльфа-Мед”, яка надає якісний сервіс і передове лікування своїм пацієнтам. Маючи в своєму розпорядженні дипломованими дерматологами і високоточним обладнанням, дана клініка може заявити про себе як про кращу в Україні, і це не перебільшення.

99% пацієнтів клініки залишаються більш ніж задоволені і рекомендують її своїм знайомим і близьким людям, адже сьогодні дуже важко знайти дійсно професійний медичний центр і при цьому не нашкодити собі ж.

Звертайтеся в зручний для Вас час

Ми працюємо цілодобово і надаємо тільки якісне і ефективне лікування. Зверніться прямо зараз, запишіться на прийом і отримаєте свою порцію здоров’я!