Бородавки на ногах: легкий дискомфорт або істотна неприємність

Найчастіше людина піддається зараженню бородавками в громадських місцях і саме через ступні. Справа в тому, що приміряючи чуже взуття або прогулюючись босоніж в громадському душі, він здатний підхопити вірус папіломи. Ми розповімо, які заходи необхідно провести для викорінення даного вірусу і як від нього оберігатися.

Причина неабиякого дискомфорту

Кожна людина в рівній мірі може бути вражений вірусом папіломи, причому не має значення, скільки часу він проводить босоніж або який у нього коло спілкування. Кожен може бути заражений п’ят бородавками на ступні, які розростаючись, приносять все більшу біль і шкоду людині.

І навіть більше. Поширюючись по підошві, бородавки на п’ятах прогресують і при недбалому поводженні можуть тріскати і кровоточити, що представляє собою суцільну відкриту рану. Таким чином, підвищується ймовірність зараження крові, що згодом принесе ще більше проблем. Іншими словами інфекція пошириться по всьому організму, супроводжуючись наростами і пошкодженнями шкіри всіх частин тіла.

як вилікувати бородавки на ступні

При перших же ознаках інфекції необхідно в обов’язковому порядку звернутися до дерматолога. Так, звичайно, шпори бородавки можуть зникати самі по собі протягом 2-3 років, але після зникнення, при зниженні імунітету вони знову будуть турбувати організм пацієнта, так як вірус не викорінився і далі присутній в організмі.

У цьому випадку хворий отримує ще більших збитків, так як через кілька років, несподівано, його тіло почнуть обсипати пухирі і бляшки.

Передова клініка на території України

Українська клініка “ВінАльфа-Мед” є багатофункціональним високотехнологічний центр, робота якого спрямована на комплексне лікування пацієнтів будь-якої форми і ступеня розвитку хвороби. Чи є Ви на першому або останньому етапі розвитку хвороби, не важливо. Головне те, що Ви звернулися куди треба і Вам буде надана першорядна ефективна допомога.

Ви зможете знову ходити, гуляти і бігати на повну силу, при цьому Ви не будете турбуватися за своє здоров’я, так як від вірусу папіломи не залишиться і сліду.

Більш того наші лікарі проконсультують Вас в питаннях шкірних захворювань і особистої гігієни для профілактики подальших захворювань.

Запишіться на діагностику і пройдіть курс терапії

Ми чекаємо Вас, тому не зволікайте і телефонуйте вже прямо зараз. Зв’яжіться з нашим консультантом і запишіться на повноцінний прийом.