Підошовні бородавки – які вони можуть принести банальні неприємності

Найбільш поширений тип папіломи, а саме, підошовні бородавки, вражають практично 43% людей, при цьому кожен бореться з ними по-своєму. Ми ж спробуємо навести найбільш ефективні методи боротьби з даним захворюванням.

Слабкий дискомфорт і цілком явні майбутні неприємності

Підошовні бородавки вражають область ступні, так як саме в взуття утворюються сприятливі умови для розвитку інфекції: підвищена температура і рясне потовиділення. Даний тип наростів відрізняється неймовірними розмірами, так як самі папіломи мають властивість розростатися і розмножуватися.

Хворого мучать гострі болі в області ступні, які можуть стати причиною зниження працездатності людини.

Але, болю і незручності це тільки вершина айсберга. У майбутньому, без належного лікарського втручання, підошовна папілома може розростися, вражаючи все більшу площу ступні. В результаті людина втратить можливість ходити, що принесе йому ще масу неприємностей.

Лікування підошовних бородавок

Починати позбавлятися від них потрібно ще на стадії розвитку, так як не можна допустити поширення новоутворення. Як тільки Ви відчули дискомфорт і свербіж в області ступні, негайно запишіться на прийом до дерматолога, який після аналізу шкіри зможе виписати необхідні препарати.

Пам’ятайте, що краще позбавлятися від інфекції без хірургічного втручання, так як в цьому випадку знижується ризик появи шрамів і рубців на шкірі. Безболісне видалення пухирів представляє собою заморожування наросту, його хімічне випалювання і прийом антибіотиків.

Безболісне видалення наростів на ступнях

Український медичний центр “ВінАльфа-Мед” здійснює комплекс заходів для грамотного і ефективного видалення бородавок на всіх стадіях їх формування. Якщо навіть у Вас критична стадія прогресування хвороби, ми все одно Вам допоможемо, причому зробимо це не тільки швидко, але і безболісно.

По закінченню віх процедур Ви отримаєте найцінніше, а саме здоров’я, яке закріпитися консультаціями і порадами передових дерматологів нашого центру.

Лікуємо швидко і ефективно!

Запишіться на прийом прямо зараз і Ви побачите, за що нас називають передовим медичним центром України і країн СНД!