Синусовааритмія серця – перша ознака хвороби серця

Синусовааритмія серця – перша ознака хвороби серця

Серце є основним рушійним елементом всього організму, робота якого залежить від фізичного та емоційного стану людини. Воно не може працювати весь час рівно, так як від нерівномірності дихання частота його роботи буде змінюватися, це і називається синусовою аритмією. Але, давайте більш детально розберемося в цьому моменті.

Незначний дефект складної системи

Синусоїдна аритмія представляє собою прискорення частотності биття серця на 10-15%, тобто приблизно до 90-та ударів в хвилину. Таким чином, людина може відчути якусь задишку або дискомфорт в області грудей. Не можна сказати, що це є гострою хворобою, так як вона просто вводить варіабельність в його роботу. Викликана вона неправильним функціональністю деяких клапанів і нервових вузлів.

Але, крім цього, дане відхилення може послужити причиною для виникнення більш серйозних проблем, серед яких: повне відключення клапана серця, постійні непритомність і серцева недостатність. Якщо не підійти до лікування даної проблеми належним чином, то можна наштовхнутися на величезні неприємності, пов’язані з неправильною роботою серця.

Кожен лікар-кардіолог скаже вам, що в синусової аритмії серця немає нічого позитивного. Так, вона не є смертельною хворобою, але вона може послужити причиною для виникнення ускладнень більш серйозних форм. До речі, не кожен лікар зможе діагностувати дане відхилення в організмі, так як в аналізі необхідно застосовувати тільки високоточну і передову техніку, яка зможе в точності до часткою частот визначити відхилення роботи окремих клапанів і вузлів.

Запитуйте – відповімо!

Лікарі профілактичної клініки “ВінАльфа-Мед” можуть здійснити вичерпну діагностику організму з застосуванням тільки передової техніки виробництва Німеччини та Австрії. Крім цього, вони розроблять суто індивідуальний метод лікування окремого пацієнта, що дозволяє провести всі заходи, пов’язані з лікування синусової аритмії, в найбільш короткі терміни. Ліки, які випишуть тутешні фахівці, не тільки допоможуть вирішити проблему без хірургічного втручання, але і зроблять профілактику інших вагомих частин серця.

Надамо оперативну допомогу

Проїдете діагностику в клініці “ВінАльфа-Мед” і Ви відразу помітите вагомі переваги даного профілактичного центру поряд з іншими подібними лікарнями. Сучасне обладнання, досвідчені лікарі, належне обслуговування і сприятливі умови дозволять Вам з комфортом провести час в клініці.

Телефонуйте прямо зараз і ми почнемо складати Ваш курс лікування негайно!