Медичний центр – кардіолог в Вінниці

Медичний центр – кардіолог в Вінниці

Найголовніше в людині-здоров’я. Здорова людина здатна на багато що. І чим менше ви витрачаєте на походи до лікарів, тим більше у Вас залишається часу на життя.

Саме тим, щоб зберігати Ваше здоров’я і займається наш кардіолог-центр.

Чи потрібна Вам консультація кардіолога

Визначити якщо у Вас привід звертатися за консультацією ви можете самі.

Якщо Вам більше 40 (для чоловіків) або 45 (для жінок), то луше пройти плановий огляд.

Так само до обстеження краще пройти якщо Ви відчуваєте:

  • Біль в області серця;
  • Біль у грудній клітці;
  • Порушення в серцевому ритмі (дуже частий / рідкісний пульс, перебої в роботі серця);
  • задишка;
  • набряки;
  • Зниження витривалості до фізичних навантажень;
  • Запаморочення.

Обстеження, яке дасть результат

Від звичайних держ. установ ми відрізняємося насамперед увагою до пацієнтів, індивідуальним підходом і комплексністю дослідження.

Комплексність і індивідуальність діагностики:

Наша клініка робить особливий наголос на тому, щоб лікувати саме джерело захворювання, а не його симптоми. Схема дослідження багаторівневого, яка при цьому не займає надто багато вашого часу – родзинка нашого медичного центру. Кардіолог проводить огляд в три таких етапи:

Опитування всі помічені Вами симптомів і нездужань. Визначення попереднього діагнозу і, якщо потрібно, призначення препаратів, для стабілізації Вашого стану. Так само: визначення того, де може проходити лікування. І взагалі чи потрібна для нього госпіталізація

Друга зустріч дає нашому кардіолога матеріал по динаміці вашого стану. Він так само проводить повторний огляд після якого вибирає найбільш вірний шлях для вирішення завдання.

Третім етапом може йти ваше лікування або консультування (при легких і початкових формах деяких захворювань). Іноді потрібно обстеження або лікування, пов’язане з госпіталізацією. Або, наприклад, призначення «холтера» (датчик завбільшки з мобільний телефон) для більш тривалого спостереження за вашим станом, поки ви на роботі або вдома.

Більш детальну інформацію можна отримати за телефонами: (067) 443 03 83(0432) 57 20 90 або за адресою: вул. Малиновського, 26, ІІ поверх, м Вінниця, Україна.

Для он-лайн консультації скористайтеся електронною поштою: info@vinalfamed.vn.ua.

При цьому ця методу дозволяє зробити підхід до пацієнта найбільш індивідуальним.

Пройдіть консультацію сьогодні і завтра-дихайте вільно.