Доброякісні новоутворення шкіри

Лікування доброякісних новоутворень шкіри у Вінниці

За даними світової літератури до 65% населення мають на шкірі доброякісні новоутворення. У народі їх називають узагальнюючою назвою “родімкі”. У медичній номенклатурі такого терміна не існує. Таку назву обьеденяет в собі масу доброякісних новоутворень шкіри (невуси, папіломи, кератоми, гемангіоми, прості бородавки). Різниця між ними полягає в факторі виникнення (вроджені та набуті), локалізації, темпів зростання, форму, колір, консистенції і т.д.

Всі вищевказані патології підлягають або динамічного спостереження, або хірургічного лікування. Безумовно, визначення показань до спостереження або хірургічного лікування може встановити консультація кваліфікованого лікаря з обов’язковим проведенням дерматоскопія.

Діагностика новоутворень методом дерматоскопія

Метод дерматоскопія полягає в огляді проблемного місця за допомогою дерматоскопи, який дозволяє оглядати ділянку шкіри в 40кратном збільшенні і епілюмінісцентного освітленні із застосуванням иммерсионного гелю. При виявленні патологічних змін в новоутвореннях (змін розмірів, кольору, асиметрії, пігментації) останні підлягають хірургічному лікуванню.

Дерматоскопія в Вінниці

Клініка «ВінАльфа-Мед» має багаторічний досвід діагностики та хірургічного лікування утворень шкіри у дорослих та дітей. Нашими кваліфікованими і досвідченими хірургами іспользуються найбільш нові та найменш травматичні методи хірургічного лікування утворень шкіри. Залежно від виду новоутворення шкіри, а також локалізації, наші хірурги індивідуально підбирають найбільш оптимальний метод лікування для кожного пацієнта.

Одним з хірургічних методів лікування є метод високочастотної електроексцизії. Даний метод дозволяє провести якісне видалення освіти, без використання скальпеля.

Слід зазначити, що даний метод найменш травматичний, безболісний, дозволяє мінімізувати формування рубців на місці видалення. При цьому метод дає можливість проведення гістологічного дослідження видаленого матеріалу.

В окрему групу новоутворень шкіри слід віднести бородавки і мозолі-натоптиші кистей рук і підошовних поверхонь стоп. У виникненні інших провідну роль відіграють мікротравмування і віруси.

Основним методом їх видалення є метод кріодеструкції (заморожування рідким азотом). Метод дає можливість найбільш адекватно видалити вірусну бородавку або мозоль-натоптиш в межах здорових тканин.

Звичайно, існує випадки де не обійтися без класичної хірургії «скальпеля», наші фахівці допоможуть і в цьому.

Важливо відзначити, що весь вилучений матеріал з медичної та юридичної точки зору підлягає гістологічного дослідження.

Уваги батьків, консультаціями і лікуванням дітей, в нашій клініці займається дитячий хірург.