Чим небезпечна аритмія серця? Відповіді і поради кардіолога

Чим небезпечна аритмія серця? Відповіді і поради кардіолога

Аритмія – порушення частоти і ритмічності скорочення серця. Людина, який помітив у себе, хоча б малий натяк такого відхилення, повинен негайно проконсультуватися у лікаря, після чого записатися на курс глибокого лікування і профілактики.

Чим небезпечна аритмія серця і з чим доведеться зіткнутися

У виникненні і розвитку аритмії беруть участь кілька чинників, серед яких:

  • вживання алкоголю і куріння;
  • постійні стреси;
  • вроджені аномалії;
  • неправильне харчування;
  • надлишковий прийом медичних препаратів.

Кожен з цих пунктів є збудником хвороби, а значить, в сукупності вони здатні не просто нашкодити Вашому серцю, а й просто зупинити його.

Аритмія провокує збої в скороченні серця, що в свою чергу відображається в слабкості тіла, запаморочення, болі і тиску в грудях, постійних непритомності і задишки. Зрештою, без належної допомоги, Ваш життєвий двигун може скорочуватися занадто рідко, що в майбутньому стане причиною для виникнення інфарктів і інсультів різного ступеня тяжкості.

Не потрібно, напевно, підкреслювати, що саме ці два захворювання є основною причиною раптової смерті в суспільстві.

Кваліфікована допомога в медичному центрі “ВинАльфа-Мед”

Першим що необхідно зробити, відчувши симптоми аритмії серця – це звернутися до фахівця-кардіолога, який проведе діагностику і аналіз Вашого здоров’я. Після цього він сформує індивідуальний курс лікування аритмії, прописуючи процедури і лікарські засоби, які зможуть встановити рівне серцебиття. Після всіх процедур необхідно пройти курс реабілітації, щоб заспокоїти організм після інтенсивного лікування.

Найбільш оснащений і передовий медичний центр “ВінАльфа-Мед” може похвалитися наявністю професійних лікарів-кардіологів, які в лічені хвилини здатні поставити діагноз хвороби і сформувати кілька найбільш правильних методів її лікування. Продіагностувати організм, вони не зупиняться на одному лише серце, а візьмуться розробляти методику для профілактики хвороб всього організму.

Позбавимо від хвороб і їх наслідків

Виберіть для видужування саме клініку “ВінАльфа-Мед” і Ви побачите, наскільки ефективно і швидко пройде період Вашого лікування. Крім цього Ви отримаєте знижку на деякі препарати, що позитивно позначиться на Вашому гаманці.

Звертайтеся прямо зараз і Ви побачите, чому нас називають найкращою профілактичної клінікою України.