Гінекологія інфекції – правильний підхід до делікатному справі

Гінекологія інфекції – правильний підхід до делікатному справі

Жінки, на відміну від чоловіків, менш стійкі до інфекцій, все через специфічні жіночих гормонів, які не спрямовані на захист організму. Тому, під час статевого акту або менструацій, жінці необхідно бути особливо обережною, щоб не заразитися черговий хворобою. Давайте розглянемо найбільш поширені проблеми гінекології – інфекції, їх наслідки та шляхи зараження ними у жінок.

Причини і наслідки заражень

Як Ви вже знаєте, найбільш поширеними шляхами для ураження інфекції гінекології є статеві акти і менструації, але зараження може статися і повітряно крапельним шляхом, комахами, а також фекально-оральним шляхом. Кожен тип зараження має свій характер поширення хвороби, що відображається на стані організму жінки, наприклад, гепатити та ВІЛ не можна виявити відразу і вони не будуть проявлятися до певного часу. Що ж стосується генітального герпесу, трихомоніазу і хламідіозу, то їх симптоми можна виявити вже через тиждень після зараження.

У гінекології інфекції при поширенні негативно позначаються на стані організму, так як вони можуть не тільки зруйнувати маткову і сечову систему організму людини, але також заразити кров, пошкодити органи і шкірний покрив, а в слідстві – відкрити доступ до таких захворювань, як гепатити B, C , D, E і ВІЛ.

Запобігання зараження інфекцією

Вирішити проблему, що склалася можна завдяки регулярним перевіркам у лікаря-гінеколога, який проводить діагностику і аналіз органів, крові та шкіри пацієнта. Якщо Ви хочете вирішувати всі виникаючі гінекологічні захворювання ще в процесі їх народження, то варто записуватися на щорічні та щомісячні перевірки, результатом яких буде міцне здоров’я і стійкість до заражень.

Найбільш раціональним рішенням буде звернення в вузькоспеціалізований медичний центр, яких в Україні є одиниці. Клініка “ВінАльфа-Мед” надає всі необхідні засоби для найбільш швидкого виявлення та лікування інфекцій будь-якої складності. Новітнє обладнання посприяє створенню найбільш правильного діагнозу, провідні фахівці пропишуть курс лікування, а обслуговуючий персонал створить найбільш сприятливе середовище для ефективного лікування хвороби.

Тільки чистота і стерильність!

Звертаючись до нас, будьте впевнені в тому, що Ви проходите лікування у провідній клініці гінекологічної допомоги України і країн СНД. Пам’ятайте, що ми допоможемо Вам в питанні будь-якої складності, проконсультуємо і дамо слушні поради в гінекологічній області медицини.

Звертайтеся сьогодні і ми домовимося щодо пільг і знижок. Ми чекаємо вас!