Гінекологія: дріжджі, молочниця, безпліддя

Гінекологія: дріжджі, молочниця, безпліддяе

Найбільш часто згадуваною хворобою серед жінок є молочниця, причина якої виникає саме через порушення мікрофлори піхви. Про що варто задуматися при перших симптомах молочниці і як визначити основний корінь даної проблеми, про це далі.

Неприємна активність звичного стану

Перше, про що необхідно дізнатися при симптомах молочниці – це дріжджовий кольпіт, який є основним збудником молочниці. У нормальному стані дрожжеподобний грибок знаходиться в порожнині піхви і не становить загрози, але при неправильному догляді за гігієною або ж через занесення інфекції, він здатний розмножуватися, вражаючи порожнину піхви і матки. Основні симптоми можна описати таким чином:

  • сильне свербіння;
  • неприємний запах статевих органів;
  • печіння;
  • виділення білої рідини, за консистенцією нагадує сир;
  • сильне роздратування.

Наслідки молочниці критичні, адже вона може не тільки повністю зруйнувати статеве життя, але і стати причиною передчасного переривання вагітності, тобто провокує викидні і інші патології.

Ліквідація дріжджів і молочниці

Єдиною правильною областю лікування молочниці є, безсумнівно, гінекологія (дріжджі є продуктом трансформації грибка), тому її ліквідація можлива виключно із застосуванням терапевтичних методів і великої кількості специфічних медичних препаратів, які може виписати виключно гінеколог-ендокринолог. Так як основою виникнення молочниці є порушення мікрофлори піхви, то і виною всьому – збій гормонального циклу жінки, а значить, відновити його можна за допомогою прийому вітамінів і гормонів.

Передова клініка – єдине рішення

В Україні важко знайти спеціалізовану клініку, здатну надати всі умови для тривалого лікування молочниці і її наслідків. Правда Вінницький медичний центр “ВінАльфа-Мед” порадує своїх пацієнтів тільки професійними лікарями, які мають величезний досвід роботи і тільки позитивні відгуки пацієнтів.

Не можна також забувати і про передовий медичній техніці, яка на ділі доводить свою ефективність не тільки в діагностиці, а й в безпосередньому лікуванні. Дружній персонал і комфортні палати створять тільки позитивне враження про даний єдиній установі.

Тільки краще для Вас

Клініка “ВінАльфа-Мед” є кращою не тільки у Вінницькій області, а й в усій Україні, так як може надати дійсно унікальні методи лікування і єдине в своєму екземплярі технічне обладнання.

Звертайтеся і Вашим Здоров’ям Займуться Справжні Професіонали!