Гінекологія: вагітність і пологи

Гінекологія: вагітність і пологи

Під час вагітності жінка повинна з особливою ретельністю і обережністю ставиться до процедури виношування плоду. Правильне харчування і відсутність фізичних і психічних навантажень тільки верх айсберга, так як майбутня дитина щодня піддається підвищеному ризику з боку навколишнього і внутрішнього середовища. Давайте дізнаємося, що необхідно робити і чого варто уникнути під час вагітності.

Увага – запорука здоров’я майбутньої дитини

Спершу необхідно зрозуміти, що плід всередині Вас постійно зростає і розвивається, харчуючись тим, чим харчуєтеся Ви, а значить варто задуматися про особисту дієті. Також не забувайте, що необхідно весь час відпочивати і лише зрідка відправлятися на свіже повітря, що не переохолоджуючи і не перегріваючи плід. Але найбільш необхідним рішенням є звернення до акушера-гінеколога, який зможе проконсультувати Вас у всіх тонкощах, пов’язаних з благополучними пологами.

У разі неправильного взаємодії з Вашим майбутнім дитиною можуть початися ускладнення у вигляді:

  • Пізнього токсикозу;
  • Гіпоксії плода;
  • Проблемного розвитку малюка;
  • Викидня.

Несвоєчасне звернення до гінеколога може створити проблему з розвитком дитини, яка, без втручання фахівця, може перерости в величезні неприємності, як для дитини, так і для майбутньої мами. Кожен окремий день “непорозумінь” і “сумнівів” звертається в роки проблем для дитини, а значить варто вже після зачаття пройти консультацію у лікаря-акушера та зробити УЗД при вагітності.

Підтримка на всіх етапах вагітності

Основний напрямок гінекології – вагітність, а значить варто звернутися до професійного гінеколога, який зробить все для правильного розвитку Вашої дитини ще на момент виношування в утробі. Професійна діагностика і аналіз зможуть сформувати уявлення про Вашу майбутню дитину, а гінеколог-акушер проконсультує Вас в питаннях, які будуть виникати на всіх періодах вагітності.

Особливою пошаною користуються медичні центри, що надають сприятливе середовище для найбільш зручного і ефективного розвитку плода, найбільш успішним з яких є центр «ВінАльфа-Мед». Його фахівці здійснять вичерпну діагностику і аналіз організму, провідні акушери проведуть всі процедури для створення сприятливого середовища для дитини, а акушерські палати підвищеного комфорту дозволять провести час з користю для Вашого плода.

Поспішайте, адже у Вас всього лише 9 місяців

Зателефонуйте нам прямо зараз, адже не можна нехтувати життям дитини. Проконсультуйтесь з нашими лікарями, і Ви дізнаєтеся, чим ми відрізняємося від інших клінік. Телефонуйте і записуйтеся до нас на прийом, таким чином, минувши черзі!