Гінекологія: аборт за всіма правилами і нормами, без хірургічного втручання

Гінекологія: аборт за всіма правилами і нормами, без хірургічного втручання

Існує певний відсоток жінок, які, незважаючи на бурхливий розвиток індустрії контрацепції, примудряються небажано завагітніти, в результаті чого прагнуть здійснити переривання вагітності. Звернувшись до акушера не завжди можна отримати допомогу з боку гінекологів, тому давайте все-таки дізнаємося, як найбільш ефективно провести аборт без згубних наслідків для самої жінки.

Головне – стерильність і чистота

Отже, важлива складова гінекології – аборти, які повинні здійснюватися тільки під наглядом гінеколога-акушера в чистій і дистильованої середовищі. Перед процесом видалення зародка, необхідно провести всі необхідні аналізи, включаючи аналіз на ВІЛ, сифіліс, гепатити B і C, а також гемостазіограми і аналіз ХГЧ. У разі неправильного підходу до аборту, присутній ймовірність занесення інфекції або ж неправильного видалення плоду з матки, що тягне за собою хірургічне втручання в процес переривання вагітності.

До речі, через некоректні дії сумнівних лікарів, під час подібних операцій щомісяця вмирає близько 200 жінок в світі, а значить варто задуматися про кваліфікованої допомоги в даній проблемі.

Аборт без хірургічного втручання

Єдиним вірним рішенням у даному питанні буде звернення в висококваліфікований медичний центр, де присутні не тільки акушери-гінекологи, але також є хірургічні палати, палати відпочинку і високопрофесійне обладнання.

Пам’ятайте, що найбільш легко і ефективно можна видалити плід без втручання хірурга, а із застосуванням спеціалізованих препаратів, які будуть діяти тільки на плід не старше 5-ти тижнів. Це означає, що Вам необхідно при першій же можливості звернутися до лікаря і отримати відповідну допомогу.

Все в одному!

Високотехнологічна клініка “ВінАльфа-Мед” надає все для швидкого і якісного переривання вагітності, що в свою чергу зводить нанівець можливість зараження або виникнення інших ускладнень. Даний медичний центр оснащений за останнім словом техніки, а його персонал має за плечима багаторічний досвід в області акушерства та гінекології.

Безболісне видалення

Наші фахівці можуть в найкоротші терміни дати оцінку стану плода, сформувати варіант здійснення аборту, а також в лічені години провести всі процедури з видалення плоду з утроба матері. Крім цього, в центрі Ви зможете пройти реабілітацію після переривання вагітності, в результаті якої вже через день-два повноцінно станете на ноги.

Телефонуйте прямо зараз і ми відповімо на всі Ваші питання, а також запишемо на сеанс безкоштовної діагностики!