Аритмія серця – лікування

Аритмія серця – лікування може врятувати Вам життя!

 

Ваше серце поводиться дивно? Завмирає, тріпоче і б’ється без видимих причин? Пояснення часом здається нам просто неймовірним – лікарі ставлять діагноз «аритмія».

Якщо дивитися з точки зору медицини, то аритмія постає перед нами порушенням частоти і послідовності скорочення і збудження серцевих шлуночків. Причиною тому збої в електричних імпульсах, що посилаються клітинами серця в синусовомувузлі. Аритмії діляться на три основних види: миготливусинусову і брадикардію. Скористайтеся послугами нашого медичного центру – пройдіть кардіологічну діагностику для складання індивідуальної програми лікування.

Залежно від клінічного випадку, а також побажань пацієнта, наші лікарі-діагности проведуть доскональне дослідження і визначать найбільш підходящий для Вас варіант лікування. Завдяки великій апаратній базі ми проводимо такі види діагностики:

  • ЕКГ;
  • ЕКГ за методом Холтера (добовий моніторинг);
  • Внутрисердечное і через стравоходу електрофізіологічне дослідження;
  • ЕХО-КГ через стравоходу;
  • Тредмил-тест.

Протиаритмічна терапія передбачає оперативне (инвазивное), медикаментозне або малоінвазивне лікування. Найчастіше для досягнення найкращого ефекту використовується комплексне рішення.

В цілому картина лікування в клініці «ВінАльфа-Мед» дуже оптимістична, адже в результаті нашої медичної практики в боротьбі за здоров’я клієнта, нам вдається:

  • В 75% випадків домогтися повної відсутності ознак хвороби;
  • Решта 25% випадків показують, що загальний стан пацієнтів кардинально покращилося, у більшості з них спостерігається стійка ремісія.

Для нашої клініки дуже важливо стан здоров’я пацієнтів. Ми намагаємося по максимуму допомогти людям впоратися не тільки з конкретно визначеними недугою, але і задіємо всі ресурси для усунення інших проблем. Тому курс лікування включає в себе також комплексні відновлювальні процедури для всього організму.

Використовуючи багаторічний досвід і новітні досягнення в кардіології, фахівці клініки «ВінАльфа-Мед» успішно проводять індивідуальну комплексну терапію аритмій всіх видів. В результаті лікування стабілізується робота серця, артеріальний тиск, усувається не тільки аритмія, а й причини її виникнення.

Наші пацієнти знову можуть насолодитися повноцінним життям і дихати на повні груди. І все це завдяки сучасним методикам, новітньої апаратної базі і неоціненного досвіду визнаних геніїв в кардіологічній області.

Більш детальну інформацію можна отримати за телефонами: (067) 443 03 83, (0432) 57 20 90 або за адресою: вул. Малиновського, 26, ІІ поверх, м Вінниця, Україна.

Для он-лайн консультації скористайтеся електронною поштою: