Чому з’являється аритмія серця – причини

Чому з’являється аритмія серця – причини

Коли наше серце в порядку, ми не помічаємо його роботи, не відчуваємо його ритм. Однак, під час аритмії людина починає відчувати завмирання або, навпаки, хаотичні серцебиття. Прийнято вважати, що вона властива людям в зрілому віці, проте останнім часом почастішали випадки прояву захворювання у молодих людей. Статистика непохитна: щорічно від цієї хвороби гине від 10 до 15 відсотків населення, і динаміка цього показника аж ніяк не свідчить про його зменшенні.

Головними причинами В першу чергу необхідно пам’ятати, що самолікування може призвести до небажаних наслідків, тому лікування даного захворювання має визначати лікар.

Чому саме ми?

1.Клініка «ВінАльфа-Мед» пропонує ефективну діагностику відповідно до сучасними методиками (тредміл-тест, холтерівське моніторування, ЕКГ).

2. Клініка володіє необхідним сучасним обладнанням для проведення інтервенційних хірургічних методів лікування захворювань.

3. Ми застосовуємо тільки перевірені на практиці сучасні способи кардиостимуляции для лікування.

4. Наші лікарі мають великий досвід проведення операцій по корекції порушень ритму серця при миготливої аритмії, пароксизмальних тахікардіях і Аллоритмия.

5. Ми забезпечуємо постійний контроль стану пацієнта на кожному етапі лікування.

Якими б не були причини захворювання, звернувшись в «ВінАльфа-Мед», ви зробите великий крок на шляху до одужання.