Трансректальне УЗД у Вінниці

Що являє собою трансректальное УЗД (ТРУЗІ)?

ТРУЗІ – це обстеження простати за допомогою ультразвуку через пряму кишку пацієнта. Головним інструментом є датчик особливої конструкції, який знаходиться безпосередньо біля простати: між ними лише стінка прямої кишки.

УЗД проводиться для підтвердження або виключення патологій простати, порушень сечовипускання, доброякісну гіперплазію простати (аденома, ДГПЗ) і зниження еректильної дисфункції. . У процесі такого УЗД крім простати, оцінюється стан сім’яних пухирців, сечового міхура, прямої кишки, сім’явиносних проток, м’язів тазового дна і т. Д.

Передміхурова залоза може збільшуватися в розмірах, особливо після 50 років, тому в такому віці необхідно відвідувати лікаря регулярно. В останні роки все частіше виявляють рак передміхурової залози у чоловіків старшого віку, що також вимагає постійного контролю.

Трансректальне УЗД дозволяє візуалізувати найдрібніші зміни в простаті, оскільки датчик знаходиться в безпосередній близькості від передміхурової залози.

Показання до проведення ультразвукового дослідження передміхурової залози:

•запалення простати (пацієнт відчуває болі в нижній частині живота, дискомфорт і різі при сечовипускання, з сечовипускального каналу можуть бути виділення);

• зміни в аналізах крові і сечі;

• патологія, яка була визначена шляхом пальцевого ректального дослідження;

• виявлення відхилень в спермограмме (аналізі сперми);

• УЗД простати обов’язково призначають при безплідді;

• клінічні прояви ниркової недостатності;

• і багато інших показання.

При підозрі на рак простати хворому необхідно звернутися на консультацію лікаря – уролога для подальшого обстеження.

Професійне трансректальное УЗД у Вінниці в центрі ВінАльфа-Мед

Дуже важлива якість апаратури і знання дослідника, які дозволять правильно інтерпретувати отримані дані!

Високий інформативний рівень УЗД у Вінниці може бути досягнутий за допомогою ультразвукового сканера останнього покоління який оснащений високочастотним двомірним датчиком. Такий датчик дозволяє максимально деталізовано розглянути структуру передміхурової залози. У нас цю процедуру виконують кваліфіковані фахівці на апараті експертного класу ALOKA prosound Alpha 6.

Тому звертайтеся в Центр профілактичної медицини ВінАльфа-Мед.

Чекаємо вас!