Найнебезпечніші жіночі захворювання

Найнебезпечніші жіночі захворювання

Проведені дослідження довели, що кожна жінка, повинна проходити медогляд у гінеколога хоча б раз на рік. Бездіяльність і самолікування призводить до жахливих наслідків. Будьте розсудливі, відвідайте кваліфікованого лікаря. Якщо ви лінуєтеся, у вас немає часу або все відкладаєте похід до лікаря, прочитайте цю статтю. Вона змінить ваші погляди назавжди.

80% жінок схильні до мастопатії

Основна причина інтересу до проблеми мамології – зростання захворювань молочних залоз, в тому числі і раку. Так звана мастопатія зустрічається, за даними різних авторів, у 75-80% жінок. Виживання після лікування раку молочної залози безпосередньо залежить від стадії, на якій виявлено онкопроцес, а це прерогатива тих фахівців, до яких вперше звертається пацієнт, будь то лікар-діагност загального профілю або фахівець-онколог.

Пацієнтки найбільш часто скаржаться на біль в молочній залозі, виділення із сосків, відзначають вузлуваті освіти і ущільнення всієї залози або частини її.

Відсутність належного лікування – вірний шлях під хірургічний ніж

Біль в молочних залозах нерідко буває у дівчат і молодих жінок, виникаючи за кілька днів до менструації і під час неї. При дослідженні, крім хворобливості залози і деякого набухання тканини, її змін не виявляється. Таку клінічну картину позначають як мастодиния. При відсутності належного лікування, можуть виникнути ускладнення, і може знадобитися хірургічне втручання.

Стан грудних залоз обумовлено взаємозалежністю багатьох органів і систем організму. Слід дотримуватися холістичного, мультидисциплінарного підходу. Підхід повністю виправданий з медичної точки зору і зручний для пацієнтів.

Лікування раку молочної залози починається після повного обстеження жінки, встановлення стадії пухлинного процесу, загального стану жінки, наявності супутніх захворювань. Якщо ви запустили хворобу, методи лікування раку молочної залози будуть вельми радикальні: хірургічне втручання, гормональна терапія, хіміотерапія та променева терапія.

Досвідчений лікар поверне вам життя

Проблеми мамології успішно лікуються в одному з підрозділів клініки жіночого здоров’я «ВінАльфаМед. Досвідчені маммологи працюють у співпраці з гінекологами та ендокринологами, що дозволяє бачити проблему цілком і усувати не тільки прояви захворювань, але і викликали їх причини. Пацієнтки ж виграють від того, що всі необхідні для збереження жіночого здоров’я обстеження, процедури та курси лікування вони можуть отримувати, не залишаючи меж однієї клініки.

Досвідчені лікарі клініки проведуть обстеження і діагностику із застосуванням сучасного висококласного обладнання. Ми гарантуємо індивідуальний курс лікування, особистий супровід лікаря на кожному етапі діагностики, лікування і в реабілітаційний період.

Як почати лікування?

Ви можете надіслати свої медичні документи на наш емейл: vam@ukr.net, і ми відразу ж зв’яжемося з вами, щоб уточнити зручний для вас час консультації.

Рак грудей – жахлива хвороба, але вона успішно лікується. Не зволікайте, зверніться прямо зараз і ми надамо вам пораду безкоштовно!

З питань діагностики та лікування раку грудей в клініці «ВінАльфаМед» зв’яжіться з нами за телефоном: 55-55-55. Дзвоніть прямо зараз!

P.S. Тільки до 30 квітня ми даємо знижку 70% на палати преміум класу, пропозиція обмежена!