Необхідна глибока діагностика зародка? Тоді КТГ плода саме для Вас!

Необхідна глибока діагностика зародка? Тоді КТГ плода саме для Вас!

Кардіотокографія (КГТ) – невід’ємна частина процесу діагностики вагітності, так як вона дозволяє глибоко проаналізувати ембріон на будь-якому етапі його розвитку. Про користь і потреби даної процедури Ви дізнаєтеся в цій статті.

Діагностика здоров’я зародка – КГТ плода

Кожна жінка знає, наскільки важливим є правильний догляд за майбутньою дитиною і вичерпний моніторинг його розвитку. Неправильно розвивається зародок може не тільки звернутися викиднем, а й завдати істотної шкоди самій мамі, так як буде критично заважати іншим органам, зокрема і матці.

Не можна також забувати, що якщо в дитини будуть патології, то їх необхідно визначити за допомогою КГТ плода ще на ранніх стадіях формування для подальшого безперешкодного лікування і видалення аномалій. Подбайте про здоров’я дитини ще на етапі його розвитку, так як краще запобігти хворобі, ніж її лікувати.

Кардіотокографія (КГТ) як рішення проблем аналізу плода

Переважно процедуру КТГ плода прописують під час ведення вагітності, але також її можна оформити і окремо. При цьому Ви отримаєте не тільки вичерпну діагностику зародка, але і впевненість в тому, що ваша майбутня дитина розвивається правильно.

Крім цього лікар, базуючись на результатах аналізів, пропише унікальний курс догляду за плодом, завдяки чому можна буде запобігти до 71% захворювань і відхилень, з якими стикається більшість вагітних жінок.

В результаті пацієнт отримає належний догляд за його дитиною, вичерпну схему життєдіяльності дитини, а також впевненість у тому, що процес вагітності проходить дійсно нормально.

Передове обладнання тільки в клініці «ВінАльфа-Мед»

Повна кардиотокография не може пройти без належного обладнання, яким на території України мають тільки деякі вузькоспеціалізовані медичні центри. Передова клініка “ВінАльфа-Мед” має в наявності обладнання даного типу, а також іншу діагностичну апаратуру, реагенти і дослідницькі прилади.

Таким чином, Ви отримуєте не тільки діагностику і аналіз, а й вичерпне дослідження відхилень і аномалій, необхідне для формування правильного курсу лікування і догляду за Вашим майбутнім дитиною.

Визначимо і вилікуємо труднощі вагітності

Пам’ятайте, що приладів, які здійснюють КТГ плода, в Україні небагато, а значить, записатися на прийом в нашу клініку варто заздалегідь.

Зверніться прямо зараз і оформите обстеження у зручний для Вас час. Ми чекаємо вас!