Одна з найбільш делікатних областей медицини – гінекологія. Відгуки скажуть все

Одна з найбільш делікатних областей медицини – гінекологія. Відгуки скажуть все

Найкращим індикатором рівня ставлення персоналу до пацієнтів і якості лікування в будь-якому медичному закладі є відгуки людей, уже скористалися його послугами. Ось лише деякі з тих, які залишили наші клієнти.

Хочу поділитися своєю радістю. Мені 25 років, одружена 3 роки, 2 з них ніяк не виходило завагітніти. Зверталася в інші медичні установи, лікарі мені посміхалися і говорили, що все в порядку і турбуватися мені нема про що, не виходить зараз, так вийде пізніше. Але час минав, а вагітність не наступала. Звернулася в клініку «ВінАльфа-мед» і пройшла повне обстеження. Виявилося, виною всьому звичайна хламідія, про яку я навіть не підозрювала. Пройшла курс лікування, і вже через три місяці тести мене обрадували. З тих пір пройшло трохи більше року, у мене народилася чудова донька і я відчуваю себе найщасливішою мамою на світі. Я вдячна лікарям клініки «ВінАльфа-мед» за їх професіоналізм і турботу.

Досить тривалий час мене турбували затримки менструального циклу. З цією проблемою я звернулася в клініку «ВінАльфа-мед». З перших же хвилин перебування мене не покидала впевненість у позитивному результаті лікування. І дійсно, я пройшла обстеження, яке включало в себе здачу аналізів і проведення УЗД. Після цього мені були призначені препарати для загального зміцнення здоров’я, фітотерапію і порекомендували регулярні заняття фізкультурою. З тих пір у мене немає ніяких проблем, все відновилося і більше мене не турбує.

Мене дошкуляла молочниця. У клініці «ВінАльфа-мед» пройшла необхідне обстеження і призначений курс лікування. Крім цього мені дали рекомендації щодо здорового харчування, гігієнічних процедур і профілактичним заходам. З тих пір пройшло вже півроку і неприємні симптоми мене більше ні разу не турбували.

Сильний дискомфорт доставляла досить велика папілома в інтимній області. У клініці «ВінАльфа-мед» була проведена операція по її видаленню і всі проблеми зникли. А головне те, що обстановка, створена там медперсоналом не викликала ніякого страху перед цією процедурою. Все пройшло швидко і без проблем. З тих пір ніяких неприємних відчуттів.

Саме такі слова, це і є найбажаніша нагорода для будь-якого лікаря, саме заради таких добрих спогадів наших колишніх пацієнтів ми і працюємо.