Гінекологія: кіста яєчників як основа виникнення опухли

Гінекологія: кіста яєчників як основа виникнення опухли

Репродуктивні органи жінки містять величезну кількість складових елементів, які рано чи пізно наражаються на небезпеку захворювання, хоча не завжди виражаються в яскравій формі. Найбільш підступним захворюванням в гінекології –кіста яєчників, яка в більшості випадків вражає саме яєчники.

Що являє собою дане захворювання і чому її варто побоюватися, далі в статті.

Закупорювання труб і каналів

Кіста являє собою порожнину в каналі, заповнена рідиною. Вона утворюється в місцях, де відбувається потужний і тривалий потік рідини, тобто вона являє собою якесь роздування труби або каналу, яке після проходження речовини повинно само собою зменшитися.

В принципі 70% всіх наростів самі собою проходять, але решта 30% створюють величезні проблеми, тому що іноді не можуть самоліквідуватися і закупорюють канали.

Таким чином, за допомогою проходження певної кількості рідини по каналу, вона збільшується в розмірі, тим самим заважаючи сусіднім органам і рухаючи їх. Згодом, відмерла тканина почне загнивати, а в майбутньому відвалиться в черевну порожнину. Зрештою, отмершее, згниле і заражене тіло стане єдиною причиною утворення злоякісної опухли і безпліддя, що вже є критичним станом.

Кіста яєчників – тільки причина

Пацієнту дуже важко самостійно визначити у себе аномалію, так як симптоми обмежуються незначними болями в області живота і тривалими місячними. Якщо ж у пацієнта спостерігається кіста з перекрутив ніжки, то симптоми трохи нагадують апендицит, тобто різкий біль внизу живота.

Так як причин освіти захворювання всього дві, то й лікування має їм відповідати. У разі порушення гормональних процесів, за роботу береться ендокринолог, в разі запальних процесів необхідне втручання гінеколога, здатного проаналізувати стан і ступінь запалення.

Передова клініка Вінниці і Україні

Найбільш просунутий медичний центр в Україні “ВінАльфа-Мед” володіє всіма доступними засобами для лікування кісти яєчників. Саме подібні клініки можуть запропонувати комбіноване лікування: гінекологія-ендокринологія, здатна надати універсальний засіб для лікування хвороби. Розробивши метод лікування, Ви пройдете всі процедури по ліквідації аномалії, а також її наслідків на різних стадіях прогресії.

Виявимо, ліквідуємо, залікуємо!

Ми допоможемо Вам знову відчути впевненість в собі, так як у нас працюють тільки провідні спеціалісти пострадянського простору. Телефонуйте нам, пишіть нам, приходьте до нас. Ми будемо раді прояву уваги в будь-якій доступній Вам формі!