Генітальні бородавки як причина термінового візиту до дерматолога

Генітальні бородавки як причина термінового візиту до дерматолога

Генітальні   бородавки або загострені кондиломи вражають в першу чергу інтимні частини тіла людини, а значить, становлять особливу небезпеку і неприємність. Що слід пам’ятати про гострих кондиломах і чого побоюватися, про це далі.

Причини і наслідки захворювання

Аногенітальні бородавки здатні вражати не тільки обличчя, руки або ноги людини, один також зосереджуються і в інтимних частинах тіла людини. Цьому сприяє безліч факторів, серед яких:

  • Знижений імунітет;
  • Контакт з збудником інфекції (часто з хворою людиною);
  • Дрібні поранення шкіри;
  • Недотримання особистої гігієни.

Але, підхопивши інфекцію, Ви не будете замислюватися про те, де Ви ними заразилися, а Вас буде мучити питання: які наслідки чекають мене в майбутньому. А наслідки, чесно кажучи, плачевні:

  • Болі в області геніталій;
  • Сверблячка і печіння під час сечовипускання;
  • Часте кровотеча і набряки;
  • Розвиток інфекції і поразки сусідніх органів.

Пам’ятайте, що хвороба не можна запускати, інакше можна пошкодити і інші органи, а значить, наразити на небезпеку і цілий організм, що абсолютно неприйнятно.

Лікування бородавок на геніталіях швидко і зручно

Виявивши бородавки на геніталіях, людина відразу побіжить до гінеколога або уролога. З першого погляду це правильне рішення, але в справі пухирів і наростів найбільш кваліфіковану допомогу може надати тільки дерматолог.

Сьогодні для видалення бородавок використовуються лазерні скальпелі, хімічні реагенти у вигляді подофілліна і інтерферону. Більш того проводиться повне очищення крові пацієнта, завдяки чому інфекція викорінюється цілком і повністю, а значить, в майбутньому не потривожить хворого.

Отримайте кваліфіковану допомогу

Отримати найбільш вичерпну допомогу в питанні наростів і папілом в Україні можна тільки в медичному центрі “ВінАльфа-Мед”. Тут Ви знайдете тільки передову техніку, висококваліфікований персонал дерматологів, урологів, гінекологів і хірургів, за плечима яких досвід роботи більше 20-ти років.

В результаті Ви отримаєте пильну увагу до Вашої проблеми, абсолютно індивідуальний курс лікування проблеми, а також всі необхідні умови для здійснення антибактеріальної профілактики.

Збережіть своє здоров’я!

Зв’яжіться з нашим консультантом прямо зараз і позбудьтеся від хвороби раз і назавжди. Подумайте про своє здоров’я, адже це найцінніше, що дано нам в житті!