Дні профілактики меланоми – пройдіть безкоштовне обстеження

Бог дав життя, Бог дав здоров`я.

На жаль,  в наш буремний час, коли  за швидким ритмом життя, ми  забуваємо про  просту істину: Бог дав  здоров`я, але піклуватися про своє здоров`я  ми мусимо самі.

За  10-15 років ситуація зі станом  здоров`я  в суспільстві змінилась. Це зумовлено дуже багатьма чинниками, а саме: застосуванням значної кількості хімічних засобів в побуті, відсутністю гігієни праці, збільшенням кількості міграційних процесів (відпочинок в жарких країнах, трудова міграція, зміна місця проживання,  то що.)  Всі ці зовнішні фактори часто негативно  впливають на весь організм, та в першу чергу  на шкіру.

Слід відмітити, що за останні роки  разюче  збільшилась   захворюваність  на рак шкіри та меланому, тому слід зосередити   нашу увагу на профілактиці. Для цього існує досить простий метод: огляд  дерматолога та дерматоскопія.

Починаючи з 2013 року в нашій  клініці проводяться щорічні дні меланоми, і щорічно виявляються злоякісні пухлини (меланоми), які при виявленні в ранніх стадіях абсолютно виліковні.  У зв`язку з цим пропонуємо БЕЗКОШТОВНО провести обстеження шкіри в нашому медичному центрі з 15.05 по 19.05 попередньо записавшись по телефону: (067) 430-83-03; (063) 476-66-11; 60-30-90.

Поспішайте, кількість місць обмежена.

ГАРНОГО ВАМ ЗДОРОВ`Я


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *