Бородавки: види, форми локалізації та методи вирішення проблеми

Бородавки: види, форми локалізації та методи вирішення проблеми

На сьогоднішній день існує маса різновидів папілом, кожна з яких представляє собою особливу небезпеку і вимагає суто індивідуального підходу. Давайте розберемося в різновиди даних новоутворень і наведемо методи їх лікування.

Класифікація папілом і їх наслідки

Отже, для ліквідації наростів, спочатку необхідно дізнатися який вид бородавки піддається лікуванню. Існує п’ять основних типів папілом, серед яких:

 • Звичайні папіломи – локалізуються по всьому тілу;
 • Плоскі бородавки – переважно утворюються у дітей на пальцях і кистях рук;
 • Гострі кондиломи – іншими словами генітальні пухирі, які утворюються в паху;
 • Старечі пухирі – тверді і іноді величезні новоутворення, тобто результат старіння шкіри;
 • небажане утворення на шкірі вже сприяє розвитку ракових клітин і пошкодження шкіри.

  Які бувають бородавки і як від них позбавитися

  Але, незважаючи на всю серйозність кожного з типів папілом, існують методи їх грамотної ліквідації і лікування, причому навіть в безболісному режимі. Професійні дерматологи, які мають передовим обладнанням, допоможуть в лікуванні будь-якого шкірного захворювання, при цьому зможуть не тільки очистити шкіру, але і омолодити її.

  Не важливо, скільки Вам років, головне, що Ви отримаєте рішення своєї проблеми, при цьому без хірургічного втручання. Всього за 20-40 хвилин від новоутворень не залишиться і сліду.

  Передова клініка і професійні дерматологи

  Лікування папілом всіх типів, видів і форм локалізації можливо в клініці “ВінАльфа-Мед”, яка має в своєму розпорядженні всі необхідні засоби для швидкої ліквідації волдирів і миттєвої очищення крові від інфекції.

  Таким чином, Ви отримуєте вичерпне лікування крові і шкіри, в результаті якого пухирі більше не зможуть з’явитися. На додаток Ви очистите і омолодити шкіру, почуєте масу рад по правильному догляду за нею і профілактиці захворювань.

  Дійте прямо зараз!

  Набридли пухирі і нарости на руках, ногах, обличчі і взагалі всьому тілі? Тоді не зволікайте, а записуйтеся до нас на прийом, і ми надамо передове рішення Вашої проблеми. Телефонуйте, ми чекаємо Вас!