Бородавки на руках – наче й не ускладнити ситуацію

Бородавки на руках – поширене явище дітей 10-20 років. Без належного обстеження та лікування дана недуга може перерости з нешкідливого дискомфорту в серйозні неприємності, при цьому можуть постраждати і інші органи крім рук. Ми проїдемо від нешкідливою неприємності до серйозного захворювання і розповімо про деякі методи його лікування.

Поширене дитяче захворювання

Найбільш часто навколонігтьові бородавки з’являються у вигляді пухирів 1-10 мм, причому вони можуть локалізувати в величезні нарости, які згодом будуть покриватися шорсткістю і кровоточити. Так як господарями таких наростів найчастіше стають діти 10-20 років, то і самі нарости можуть піддаватися пошкоджень і подряпин, а значить, зростає ймовірність занесення інфекції.

У 50% випадків бородавки на руках можуть пройти самі по собі, але інкубаційний період становить цілих 2 роки, що не підходить людям, що цінують час і здоров’я. Постарайтеся зрозуміти, що, чи не вдавшись до допомоги лікаря вчасно, Ви ризикуєте накликати на себе і своє дитя величезні неприємності.

Як вилікувати навколонігтьові бородавки

Вік не причина для уникнення лікаря, тому якщо у Вашої дитини з’явилися лише маленькі нарости на руках – поспішіть до дерматолога для отримання подальших інструкцій. Тільки професійний дерматолог допоможе в питанні наростів на руках, так як саме він проведе аналіз стану шкіри і розробить індивідуальний курс лікування.

Пацієнт отримає вичерпну допомогу, при цьому ліквідація наростів проходить швидко і безболісно, що особливо важливо для дітей і підлітків.

Клінічний підхід і кваліфікована допомога

В Україні існують поодинокі клініки, які можуть надати дійсно якісний сервіс і кваліфіковану допомогу. Клініка “ВінАльфа-Мед” може похвалитися високопрофесійними дерматологами, якісно проробленим стаціонаром, а також привітним персоналом, який зробить проведення часу в лікарні комфортнішим.

Ви дізнаєтеся, за що клініку “ВінАльфа-Мед” називають кращим дерматологічних центром України. Ви отримаєте тільки якісну і ефективну допомогу з 100% -им результатом!

Надаємо тільки ефективне лікування

Зателефонуйте зараз і отримаєте безкоштовну консультацію з питань стану шкіри і гігієни. Звертайтеся і допоможіть собі і своїм дітям!