ВинАльфа-Мед

Отзывы

В этом разделе публикуются отзывы наших пациентов о врачах и качестве обслуживания клиники ВинАльфа-Мед

Оставить отзыв

500

Сортировка:   новые | старые | популярные
Світлана М.
1 год 4 месяцев назад

22 вересня 2016 року робила УЗД на 32 тижні вагітності. Крім того, що була записана на конкретну годину, прочекала 40 хв у черзі. Зробили УЗД за хвилин 5. І сказали чекати результатів за дверима. Коли я запитала як у нас з дитинкою справи (знаючи про проблеми які у мене були усі ці місяці) мені почали казати, що все дуже добре. А на питання чому ж мене так болить живіт, відповіли, щоб у гінеколога свого питала. Результат- у них усе добре, а зранку я попадаю в лікарню з передчасними пологами!!!!

Feta
1 год 1 месяц назад

Ужасное обслуживание.Такой наглости, невнимательности к пациентам я ещё не встречала в частных клиниках. Администраторы ведут себя так буд-то им все должны, узист вообще личные дела решает …состояние помещений мягко сказать недофинансированые… А цены не из дешевых

Вячеслав
1 год 4 месяцев назад

Доброго дня. Нікому не раджу дерматолога Вовчук Олега у цій лікарні. Приходив лікувати бородавки на руках, а він мене відправив до свого друга ГОМЕОПАТА!!!щоб той прописав і продав мені їхні ліки!!! І за таку консультацію за 2хв. взяли у мене 200грн. У мене є можливість і я готовий був заплатити за лікування, але тільки за традиційне лікування а не за шарлатанство.

Світлана М.
1 год 4 месяцев назад

22 вересня 2016 р. робила УЗД 32 тижня вагітності. Чекала в черзі, хоча записувалася заздалегідь! Пробула в кабінеті до 5 хв!!!! На мої питання не відповідали. Сказали у лікаря питати, чому болить живіт і що не так з дитиною. А у них все добре! Зранку я попадаю в лікарню з загрозою передчасних пологів!!! Усі просто плювалися від їхнього заключення! Усе можна було б побачити! Чому узістка цього не відмітила?! Зараз приймаю і гормони, і уколи, щоб легені у дитини відкрилися! Жахлива контора!

илона
1 год 5 месяцев назад

огромное спасибо гинекологу Ольге Ефимовне за вылеченый безоперационным способом бартоленит!

wpDiscuz